Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen irigy mindenki...

Miért ilyen irigy mindenki arra aki szép?

Figyelt kérdés
Nem tudok örülni annak h szép vagyok mert mindenki nagyon irigy és rám haragszik mintha én tehetnék róla h ő nem szép:)
2011. aug. 27. 20:47
1 2 3
 1/28 skate girl ***** válasza:
100%
Hát irigy emberek mindig is voltak és lesznek is. Arról nem tehetsz hogy szép vagy, nekik biztos az esik rosszul hogy ők nem. de ha lehet akkor ne előttük beszélj arról hogy mikor voltál kozmetikusnál, meg mikor csináltattad meg a körmöd, és ne dicsekedj azzal hogy te szép vagy.nagyon rosszul eshet nekik. (mégha nem is jársz kozmetikushoz), lehet ők igen, és nekik ez eshet rosszul, hogy mégis te vagy a szebb. ja, és ezt nem kéne reklámoznod...
2011. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
tényleg ilyenek... ezért nem kell barátkozni a nyomikkal
2011. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedni jöttem ide hanem azért mertmár idegesít
2011. aug. 27. 20:57
 4/28 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is te tetted fel?(csak kíváncsiság képpen, semmi rosszindulat...)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2011. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy ki szép és ki nem. Lehet, hogy eddig olyan emberekkel találkoztál akik szeretik lerombolni az önbizalmad. Amikor valakinek van egoja, ami nem azt jelenti, feltétlenül, hogy egoista,(ezt neked kell tudnod magadról, hogy milyen vagy) hanem van egészséges önbizalma.
2011. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazudni és bevallom igen és a válaszok alapján mélyen elgondolkodtam és lehet h télleg beképzelt vagyok sajnos de ezen szeretnék változtatni
2011. aug. 27. 21:04
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, de azt mondom, hogy ha mindenkivel igyekszel kedves lenni és sokat segíteni másoknak önzetlenül, és nem menőzésből, az sokat segítene neked hidd el.
2011. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Télleg meg szeretnék és meg fogok változni csak elhatározás és erő kell:)és köszönöm a bíztató szavakat
2011. aug. 27. 21:10
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy a szépség mulandó. Ha idősebb leszel a melleid megereszkednek és meghízol és akkor is idősebbnek fogsz tűnni és senki számára nem leszel vonzó és addigra már jó pár pasin túl leszel...

Nekem annyi idősen kis melleim voltak vékony voltam és mindenki kislányosnak tartott most 17 évesen értem vannak oda a pasik és jobb ha nem tudod mi lett azokból a barátnőimből akiket anno mindenki istenített.

2011. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az elhízás ellen lehet tenni meg más ellen is:)
2011. aug. 27. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!