Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan internetes...

Valaki tud olyan internetes oldalt ahol rendelesre keszitenek gyuruket?

Figyelt kérdés
szeretnek meglepni egy lanyt aki kozel all hozzam es emlekszem hogy meselte hogy szeretne egy bizonyos gyurut.. en kerestem de sehol nem talaltam igy hat keszitetnek egyet de nem igazan van idom gep elott ulni szoval ha tudnatok akkor segitsetek. Koszonom elore is
2011. aug. 28. 15:39
 1/2 Darcy01 ***** válasza:

Ha arany vagy ezüst ékszert szeretnél, azt szerintem bármelyik ékszerész tud csinálni.

Ha bizsut, akkor nézz körül a meska.hu-n, itt nagyon sok egyedi ékszert találsz. Biztosan találsz olyat, aki az elképzeléseidnek megfelelő gyűrűt meg tudja csinálni.

2011. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyire lusta vagy, hogy ékszerészhez se tudsz elmenni? Ez azért nem úgy működik, hogy a hasadra ütsz csináljanak egy olyan gyűrűt amit elképzeltél. Ezt azért meg kell beszélni és az se biztos, hogy megvalósítható, vagy úgy sikerül, az árról nem is beszélve... Nem véletlen írtam ilyen felháborodva, ékszerész vagyok.
2011. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!