Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted alacsony vagy magas...

Szerinted alacsony vagy magas nőnek jobb lenni? Miért?

Figyelt kérdés
fiuk nektek melyik jön be jobban?
2011. aug. 29. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ismerek egy part ahol a fiu 185 cm a csaj meg 184 es amikor buliba mennek vagy osszejovetelre a csavo nem engedi a csajnak hogy 10 centiset vegyen fel. Lol


Mekkora nagy szivacs...amugy en 158 cm vagyok lol...

Szerintem az atlag noi magassag az a 165 cm aki azt eleri mazlista...


Szeretek kicsi lenni, de az igazat megvallva nagyon oda kell figyelnem, hogy mit eszek...nem ugy mint a baratnomnek aki barmit megehet nem hizik plusz meg magas is es ha bekovetkezne a hizas akkor meg jol is allna neki. :P Hiaba nincs a foldon igazsag!!!!

2012. febr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 MikeB válasza:
40%
Fiú vagyok, és általában nem szeretjük a magas lányokat. És a magas lányok tényleg nagydarabnak néznek ki. Biztos van aki szereti, de általában nem.
2012. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

a 170 centis csajok magasnak számítanak, lehet nem a kifutón, de magasak, a pasiknál ez még nem magas kategória, főleg ha egy pasi alacsony :)

de egy 170-172 centis csaj még nem olyan magas szerintem, hogy ne tessen a pasiknak, főleg egy 180-185 centisnek, de van aki imádja a colos nőket, jó ne legyen botsáska, meg ló feje, de szép, főleg ha vékonyak de formásak, homokóra alkatúak, egy 165 centis csaj a legjobb, mert ő hordhat magassarkút is, nem is magas de nem is stöpszli, de a pasija mellett aki mondjuk 178 centi, lehet ő is kis manó :) aki alacsony, az is lehet vékony, formás, szexi :) csak lehet a túl magasak vagy túl alacsonyak nehezebben kapnak ruhát, vagy cipőt, vagy kényelmetlenebb nekik a magasságkülönbségek miatt szexelni stb :)

2013. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

"de egy 170-172 centis csaj még nem olyan magas szerintem, hogy ne tessen a pasiknak, főleg egy 180-185 centisnek"


Csak a magad nevében beszélj. Az én ízlésemnek az már magas. 150 cm környékén nézek körül nők között.

2014. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

én 160cm vagyok és szeretem

mondjuk ha körülöttem mindenki sokkal magasabb akkor zavar (16L)

2015. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!