Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a számotokra legjobb...

Melyik a számotokra legjobb fehérnemű alsó?

Figyelt kérdés

Tanga,francia,sima...melyik a legcsinosabb? a legkényelmesebb? és melyikkel lepnétek meg a párotokat? és melyiket hordjátok? :)

(kérlek írjatok kort és nemet!)


2011. aug. 29. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én a tangát szeretem a legjobban, ez a legkényelmesebb. éjszaka franciában alszom:) a barátom is ezt a kettőt szereti a legjobban:) 19L
2011. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanga a legkényelmesebb de néha amikor sokat vagyok itthon francia bugyit veszek fel mert olyan int egy kis nadrág és bátran mutatkozhatok benne apám előtt is anélkül h kényelmetlenül érezném magamat. A barátom is a tangát szereti de a cuki francia bugyikért majd megőrül :D Talán azért mert ritkábban látja rajtam.
2011. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyikre francia a válasz.:)Én a tangát hihetetlen kényelmetlennek érzem,majd meghülyültem tőle amikor 1-2 alkalommal hordtam.Nem is tettszik,közönségesnek érzem magamon.barátom se kultiválja hál'istennek.
2011. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18/L (franciás:)
2011. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!