Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tudom használn...

Szerintetek jól tudom használni a szemhéjtust? (Képpel)

Figyelt kérdés

Szerintetek jó igy, vagy esetleg csináljam vastagabbra/vékonyabbra a vonalat? Vagy húzzam hosszabbra? Mindenféle véleményre, tanácsra kiváncsi vgyok!:) Köszi a válaszokat!


[link]


2011. aug. 30. 11:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

OK, köszi a válaszokat:)

Csak egy átlagos hétköznapra is ezt használnám, azért nem akartam olyan erős vonalat huzni, de akkor lehet megpróbálom egy kicsit erősebbre:)

2011. aug. 30. 15:47
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

Hailey13, ülj le, mély levegő, nyugodj meg.

Nem kértem, hogy személyeskedj, valamint azt sem, hogy elemezz engem.

Nem vagyok nagymama, konzervatív még kevésbé. Éretlen hülyegyerek talán. Nem, nem kötök bele mindenbe, ha valami jó, az jó. Ez például nem. Feltűnési vágy (csak mert a viszketegségről mindig valami csúnya bőrbetegségre asszociálok) esetleg.

És gagyi, mert szélesebbnek mutatja a szemét ez az "odalökök-egy-csíkot-a-szememsarkába" stílus. És élőben mindig azt hiszem az emberekre, hogy csak egy szempilla ragadt fel.

Nem értem, mi a baj a 'gagyi' szóval. Sokkal visszafogottabb, mint az, hogy "belelépnék a szádba Hailey", mégis ugyanannyi az igazságtartalma.

De világos, én vagyok a bunkó, meg a paraszt, a kislányok pedig rohangáljanak nyugodtan esztétikailag sikítozó sminktákolmányokkal.

2011. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Hailey13 ***** válasza:
63%

eddig is nyugodt voltam;)

jééé. szóval hogy szélesebb a szeme:D hát igen. ez igaz.

de neem, te nem ezt írtad, hanem hogy gagyi.

remélem érzed a különbséget;) és ha nem írok semmit akkor mégis másnak honnan kéne tudnia mi a bajod? a "gagyi" szó nem annyira kifejező hogy mindenki értse.:)

na szia:D

2011. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon frappáns vagy.
2011. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hailey13


köszi :)

2011. aug. 31. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!