Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam? Jól...

Mi a véleményetek rólam? Jól nézek ki? Min kellene változtatnom a magamon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk az élethez való hozzáállásodon.Gondolom te szépnek tartod magad.Hát akkor nem vagy okos.Amint mondtad.

"Utolsó, nyilván okos vagy, ha már szép nem lehetsz..."

Te meg nyilván szép vagy ha okos már nem lehetsz...

Na és melyik a fontosabb a kettő közül?Inkább legyek ronda és okos mint hogy szép és buta.Nem mindent külsőleg knée megítélni.Nos ezen kéne változtatnod.A külsőddel nagyjából rendben van.Na és a belső?Hiába aranyszínű valami ha közben belülről pedig egy kődarab.

2011. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök átlag.
2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
pálcikalábú
2011. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Homályos nagyon,de amit ki tudok venni:az alakod átlag alatti,látszik,hogy a sportot hírből sem ismered és az arcod sem tetszik.de lehet ez a vélemény más lenne,ha az arcod is látnám normálisan.
2011. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egybetest, pálcika lábak, flegma "ki ha nem én" nézés... De amilyen sz@r képet tettél fel, lehet, hogy ezeket is mind én képzeltem csak oda.
2011. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!