Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok 1-2 olyan ruhadarab...

Mondanátok 1-2 olyan ruhadarabot, ami most ősszel/télen divatos és többféleképpen kombinálható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

női zakók, magas derekú, vastagabb szoknyák sima felsővel, harisnyával, szőrme, bőr! tipikus retro mintás felsők, bokacsizmák, de ugyanakkor a magasszárú is divatos lesz. nagy, mintás sálak. szerintem a virágos dolgok tuti megmaradnak, meg a csőnadrág/leggings is 100%! szövetkabát, bőrdzseki. övek közül a vastag, vékony is divatos marad. színekben én most mindenhol pirosat, barnát, okkersárgát, rezes árnyalatokat, feketét, sötétkéket, világosrózsaszínt, drappot, krémszíneket, szürkét látok, a természetes színek fognak dominálni. tunikák is maradnak. táskákból szerintem inkább a nagyok, műbőr anyagúak. a sapkák közt pedig úgy gondolom az ilyen fajta fog hódítani: [link]

nekem kedvenc összeállításaim lesznek:

- vastagabb harisnya, magasderekú szoknya akár övvel is, egyszínű háromnegyeses ujjal, jobb, enyhe időben akár röviddel is. ehhez bokacsizma, blézer sállal.

- leggings, tunika vékonyabb övvel, magasszárú csizma, bőrzseki, sál, valami szép sapka.

szövetkabátot szerintem csak hidegebb időben veszek fel.

2011. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!