Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hany eves korodban erezted...

Hany eves korodban erezted ugy, hogy legjobb lenne, ha mind kidobnad a regi cuccaidat es inkabb vennel par uj, igazan jo es kombinalhato darabot?

Figyelt kérdés
en most 30 evesen (1 eves gyerekkel), csak turkalok a regi cuccok kozott. hiaba hogy visszafogytam a regi ruhaimba, megsem jok mar. passzolnak, de mar nem illenek hozzam ugy erzem.
2010. márc. 3. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14:S
2010. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én még nem éreztem ezt imádom a ruháim. :$:D:D
2010. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én kb 12 évesen. addig kb mindegy volt milyen színű és fazonú. utána is kínaikban vásároltam egy ideig, de kezdtem cikinek tartani és írtóztam tőlük. aztán gimi előtt keztem el new yorkerezni :D:D

kb egy hónapja bementem egy kínaiba egy bnőmmel h gatyát nézzünk neki. hát eddig azt hitem nem vagyok sznob, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne fintorogjak a cuccok láttán. ja és az a szag :S télleg ledöbbentem hogy ennyire márkafüggő lettem :O

16/L

2010. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát..... én nem is tudom. nekem a lassú stílusváltásnál, ami fél éve kezdődött. akkor vettem észre hogy a sportos rucik már nem nagyon jönnek be :D

19/L

2010. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12 ;)
2010. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
teljesen megértelek, én most küzdök ezzel, eddig fiatalos sokzsebes stílusban mozogtam most egy egyévessel szeretnék sokkal inkább nőnek látszani, nem könnyű, eddig nem érdekelt az öltözködés, smink, stb lassan haladok előre, de még azt veszem észre hogy most is ugyanazokba a boltokba megyek, mert azt szoktam meg aztán persze nem veszek semmit mert azok a cuccok már nem tetszenek. írj privit ha van kedved még erről dumálni. ja 27 vok
2010. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
12 (:
2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én 11 évesen mert 8osztályos kimibe mentem és nem akartam micimacis pólót venni. :$ am szoktam vásárolni a kínaiban. xD
2010. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Két - három évente vannak váltásaim. De évente egyszer átnézem a szekrényemet, mert vannak lomok, amiknek menniük kell.

A váltásaim nem drasztikusak, általában megunok egy-egy darabot, színt vagy rájövök pár fazonnál, hogy nem az én világom.

2010. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14 évesen, gimi előtt. Több, mint 20 kilót fogytam, és elegem volt a régi önmagamból :) Mondjuk nem járok márkás boltokba, turiban vásárolok, de ott szerintem sokkal több érdekes cuccot talál az ember, nem csak az éppen divat-dolgokat. (Nem szeretem, nem követem a divatot.)
2010. márc. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!