Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Három réteg Maybelline körömla...

Három réteg Maybelline körömlakk kb mennyi idő alatt szárad meg?

Figyelt kérdés
Úgy aludnék már, de nem akarom hogy olyan csíkos legyen:D Köszi a válaszokat!
2011. aug. 31. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de én mostanában pont Maybelline-t használok, és 2-3 réteget szoktam kenni, úgyhogy leírom.:D Mire egy réteget felfestek, az olyan 3 perc, 10 percig hagyom száradni, szóval olyan 40 perc összesen, dehát én biztosra megyek.:D
2011. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D Hát az enyém már másfél órája szárad, de ha összeérintem két ujjamat, akkor még mindig ragad, szóval még virrasztok kicsit.
2011. aug. 31. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha 3 rétegnek kell megszáradni, akkor az régen rossz. :S

Várd meg mindig két VÉKONY réteg között, hogy megszáradjon eléggé, akkor nincs ilyen gond, akármilyen lakk is legyen. :D

És ne fekvés előtt lakkozz, mert akkor szinte tuti csíkos lesz. :S De azért remélem nem haltál meg végelgyengülésben és a körmöd is megúszta. :D

2011. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!