Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválásod van? és hol?

Milyen tetoválásod van? és hol?

Figyelt kérdés
képet is linkelhettek persze csak saját tetkóról,
2011. szept. 1. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok linkelni. Van egy bohóc, ezt csináltattam először.És mellette/alatta két dobozszerűség. Az egyikben egy egy síró szörny:). Na, kép kellet volna róla, mert így gondolom,elég nehezen tudod elképzelni:)Ja, és bal vállon.
2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tarkómtól lefelé haladva a hátam köözepéig leopárd minta,hátul a combom közepén egy-egy piros masni mindkét lábamon.
2011. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy sárkány van, az éjjeli szekrényemen.
2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

"A munka szabaddá tesz" felirat a tarkómon.

Horogkereszt a homlokomon.

2011. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
japán sárkány az egyik combomon.
2011. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a mellem alatt oldalt a bordámnál egy felirat: be stronger girl...:)

22l

2011. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alkarjaimon (jobb)van egy okosság :)azt nem mondom el hogy mi :D

aztán a szerencse gyíkom, (bal)a családom kínaiul,és a csuklómon körbe egy nonfiguratív motínum.

19/L

2011. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jobb vállamon: LA.


Hátamon... Bonyolult lesz. :D WS 18th ST / Ez úgy van, hogy WS - oldalt normál betűvel, a két betű egymás alatt, 18th nagy 3d-s graffitis betűkkel középen, ST - ugyanúgy mint WS. Alá van írva 1d-s graffitis betűkkel, hogy Calle Dieziocho. Felül meg van egy XV3, ami úgy néz ki, mintha csak igénytelenül oda lenne rajzolva.

Ha érdekel, akkor az LA a célt jelenti, melyet kitűztem magam elé (egyszer szeretnék LA-ben élni), a WS 18th ST meg egyfajta összetartozást jelent barátnőmmel és barátaimmal (mielőtt valaki beleköt, tudom hogy egy bandajel).

20/F :)

2011. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1x már raktam be képet róluk még vhova, most nem fogok:-D de a bal felkaromon van egy név (a kislányomé), a derekamon meg egy lánc egy szív alakú lakattal, amiben az ő születési dátuma van.
2011. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

- jobb kezem mutatóujján: mommy, középsőn: daddy. gondolom nem kell magyarázni :)

- bal lábfejemen: virágok, koponyával, alatta szalagcímen: rock'n' roll. elég ed hardy-s beütés.

- hátul a két lapockám között, a nyakam alatt kicsivel: egy szálló madár, a lábain bilicssel, de a láncot már elszakította, alatta egy 16os. ennek nagy jelentősége van, a 16os pedig az az életkor volt, amikor minden megváltozott, ami ehhez a tetováláshoz köthető.

- a jobb csuklómon egy kereszt, mely rózsákkal van körbenőve. ez a hitem, és a bizalmam, mert úgy gondolom, szerencsés lány vagyok, és ezt főként Istennek köszönhetem.


19L

még egy tetoválást tervezek a nagypapám emlékére, de nem tudom, hová fogom felvarratni.

2011. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!