Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválásod van és hol?

Milyen tetoválásod van és hol?

Figyelt kérdés
Érdekelne,mert én is szeretnék egyet ...:)
2011. szept. 14. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A jobb felkarom belső felén van egy kb. 20 centi hosszú 2 centi magas latin szöveg. Fekete. Imádom, nagyon jól néz ki, és annyira nem is feltűnő a hely. Akarok még:D
2011. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van a jobb vállamon egy 5 cm-es kisördög angyalszárnyakkal,

elöl a csípőmnél egy gyík 18 cm-es

a lapockámon egy 3-as szám 6 cm-es

a jobb vádlimon egy sárkány 25-30 cm-es alatta párom monogramja, nonfiguratívan megcsinálva.


24/N

2011. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Derekamon van "ribancrendszám". volt pasim hívta így XD nonfiguratív, nagy. Nagyon szép, szeretem nagyon. MÁr két éves. Tervezek még egyet a bokámra, csak még nem találtam 1000%os mintát --- >tökéleteset. Jól gondold meg, mit hova, mert az egy életre ottmarad... Fáj ugyan, de ha nagyon akarod, hajrá:)
2011. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettő van egyenlőre.

A bal felkaromon a kislányom neve, a derekamon hátul meg a születési dátuma egy szívbe zárva, amiből 2 oldalra lánc jön ki.

2011. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

bal vállamon egy hangjegy-5cm.

Szeretnék még csak még nem találtam egy olyat aminek van is jelentése és illik is hozzám. Elképzelés már van de nem 100%. Meg még nem is akarom a közeljövőben, mert még csak 18 vagyok. Ha úgy gondolom meg tudom csináltatni 25 évesen is.

2011. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

jobb kézfejemen egy katica [1cm]

bal hüvelykujjam körül csillagok

bal alkaromon felirat, kb 15cm

2011. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!