Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a kifestett pasikról (akik nem homoszexuálisak)?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon tetszik ha egy férfi ki van festve,pl.külföldön szinte minden rock együttesben festik magukat,és annyira jól áll szerintem egy pasinak.

[link]


(ők nem emósok)


2011. szept. 2. 20:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok Brian Molkoba...és még rajtam kívül több ezren,és festi magát nagyon.Szerintem sokkal férfiasabb 1 fekete öltözetü kifestett pasi(hosszú hajjal bakancsban) mint egy tüsi hajú(csillogó fülbevalóval xd)rózsaszínű pólóban és papucsban...xD:D:D.De ez is ugy van értem én hogy sok csajnak nem tetszenek,mert végülis ez egy Dark stílus,nekem is,barátnőimnek is nagyon bejönnek a festett pasik,de lehetne több is belőlük.Persze a Dark stíluson belül,mert azért egy rap vagy discos,(átlagos pasi)vicces is lenne ha festené magát.Pl. Johnny Depp is mennyire jól néz ki mikor kivan húzva a szeme...
2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 szamóca.. ***** válasza:
brian molkot nem mondanám heteroszexuálisnak :DD
2011. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ez undorító...

Láttál már te glam metál együtteseket ? Na, ők még nőiesen kinézve is férfiak. Nem ilyen díszhuszárok...

2011. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én azt írtam hogy nem homoszexuális(azért a biszex még belefér).Igen Brian biszex,de még is egy fél világ szerelmes belé és lányok. tehát ez azt jelenti hogy akkor csak nem állhat rosszul a férfiakon a smink. Meg szerintem is undorító egy pasi RÓZSASZÍN polóban,és hawaii nadrágban+papucs meg ilyen tüsi szőke haj/ kopasz és ilyen csillogó fülbevalóval. Brian Molko biszexuálisan és agyonra festetten is férfiasabban néz ki mint ezek a pasik...
2011. szept. 2. 22:37
 15/25 anonim ***** válasza:

nem tetszik..nagyon nem.. nekem bejönnek a rockerek, de nem a kifestettek, hanem akik férfiasak!! (Guns N roses, ACDC, stb.) nem az ilyen langyi-emo style.

férfiatlan, igen. nemteszik..

2011. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Na álljon már meg a folyékonyméz...

Férfias vs biszex kiscsákó:

[link]


[link]


És ez még elég natúr is, ahhoz képest ami google kiadott rá...

2011. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Win Diesellel sincs bajom,de Molko...szerintem nagyon helyes,gyönyörű szemek,szép arc,és a mosolya....nagyon sokan szerelmesek belé,hiába biszex...
2011. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]


festi magát,és nagyon helyes.

2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem: K*va jó képek :) Szerintem is nagyon jó pasi Brian.
2011. szept. 3. 20:31
 20/25 anonim ***** válasza:

utolsó: uram atyám,de ronda :S

egyedül kopaszon néz ki jól .....

a többi kép meg végülis még elmegy,de az utolsón borzalmas :/

2011. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!