Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéves fiúk nagy részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves fiúk nagy részének miért csak a kifestett, p|csák jönnek be?

Figyelt kérdés
:(
2011. máj. 3. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Mert kevés olyan ember van aki smink nélkül is szép/gyönyörű.
2011. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
mert villogni akarnak a barátaik előtt a szép barátnőikkel
2011. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A tizenéves lányok nagy részének miért csak a kigyúrt műmájerek jönnek be?
2011. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Kigyúrt? Te elvagy tévedve ember amolyan SP alkatok jönnek be nekik, meg ami Brazill sorozaton meg a Hoszi Ármándó meg tököm tudja mik, na azokért folyik a nyáluk! Való világ ez kell nekik egyik ribanc mint a másik...Tisztelet a kivételnek!
2011. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

"A tizenéves fiúk nagy részének miért csak a kifestett, p|csák jönnek be?"


Egy normális fiúnak biztos ,hogy nem. Nekem se.

2011. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán csak érzékelteni akartam azt, hogy nem csak a fiúkon múlik ám itt minden. Sőt.
2011. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert a mai tizenéves fiúk nagy része is feslett f*sz. Ezt látják a tévében, meg ez a menő.
2011. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van ez előzőnek. MI lesz ezekből az emosokból 40 éves korukra..Rossz belegondolni mi lesz itt
2011. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Várjál. Azért aki mondta hogy kigyúrtak jönnek be az se rossz. Lányoknak nem konkrétan sp kinézete jön be még ha azt is mondja, hanem a menősége pontosabban hogy ő szociálisan valami nagy alak, híres. Most kigyúrt csávó valszeg mm magabiztosabb osztályban mert ő a legerősebb, azt így simán menő lesz. Végül is tök mind1 hogy nézel ki csak elég menőnek kell lenned, és észre se veszik hogy nézel ki.


De akkor már én is adok hozzá, mert az hogy kik jönnek be egy dolog, de ezen kívül van hogy még csak nem is saját korosztály hanem jó 6-8 évvel idősebb.

2011. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

18:35

Ez nem igaz. Nekem nem jönnek be a műmájerek.

2011. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!