Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az ikszes láb/ikszes...

Milyen az ikszes láb/ikszes járás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször hallottam, hogy például az utcán is mondják, hogy nézd már, milyen ikszes lábai vannak stb. Bánt, hogy ilyen elítélőek, és amúgy sincs túl nagy önbizalmam. Általában ha valami hiba van bennem, próbálom kijavítani, de nem látok semmi furát a lábaimon, és nem tudom, milyen az ikszes láb/járás. Kérlek, ha ti tudjátok, írjátok le, vagy linkeljetek képet.Köszi előre is,egy 17 éves lány:)
2011. szept. 4. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
összeér a térded
2011. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az X láb az olyan, amikor ha egyenesen állsz összeér a térded de a bokád nem (csak ha erőlteted) A másik amit én még X lábra hallottam (a vékonyabb lányoknál láttam is) amikor a combjuk se ért össze, csak a térdük és ugyan úgy a bokájuk se ért össze. Nekem is x lábam van, de szerintem annyira nem látszik, bárén többnyire térdig érő nadrágokban, vagy térd alatt érő nadrágban vagyok nyáron is, így nem látszik annyira. Bár szerintem nem annyira tragédia, ha van vádlid hozzá nem is látszik annyira:)
2011. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Priscah Jeptoo :)
2012. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!