Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csipeszes vagy tárcsás epiláto...

Csipeszes vagy tárcsás epilátor vált be inkább? Nemtom milyet vegyek?

Figyelt kérdés
(elég erős a szőrzetem sajna, kell a 3 fokozatú, vagy lehet, hogy elég lesz a két fokozatú?)
2011. szept. 4. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
fatengelyest
2011. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég a két fokozatú és nekem valahogy szimpatikusabb a tárcsás, mert nagyobb felületen érintkezik a bőrrel és több szőrt tud kitépni. ( ha nem így van akkor javítsatok ki )

Nekem 2 fokozatú tárcsás van és meg vagyok vele elégedve.

2011. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem braun silkepil csipeszes van,3 fokozatú. de 18. szülinapomra kaptam még, most vagyok 25 és most érzem, h kell venni újat, mert nem szed már olyan erősen. anyunak tárcsás van, de nekem az annyira nem szimpi.
2011. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a különbség? Nekem csipeszes van, el sem tudom képzelni milyen az a tárcsás. Nekem is erős, 2 fokozatú van, de szerintem megéri beruházni 3-asra.
2011. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most készülök újat venni, vagy egy 16 éves tárcsás epilátorom, frissítettem egy újabbat , nem jártam utána kellőképp , csipeszest vettem és aksisat :S Most mindenképp tárcsásat és hálózatról működőt veszek, mert tapasztatatom az, hogy erősebb és harmad annyi idő az epilálás, mint a csipeszessel és nekem az aksi sem bírja az előírt 30 percet, nagyot csalódtam benne , pedig nem volt olcsó :O
2012. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!