Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy tartós...

Mit csináljak, hogy tartós legyen a francia?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett: a körmeimre gondolok.

Eddig fehérnek Moyrát használtam, de a 2. nap már pattogzott, úgyhogy beruháztam egy drágább OPI-ra. A körmösöm azt mondta, ez két hetet is bír, eltekintve attól, hogy lenő és újra kell festeni. Nos, nekem az 5. napon már végigtöredezett a lakk.

Úgy szoktam, hogy megreszelgetem a tetejét a körmömnek, festek rá egy alapot (S-he és Rimmel lakkal is próbáltam már) rá a fehér és erre még 1-2 réteg átlátszó (Astor, Manhattan)

Mit csinálok rosszul?


2011. szept. 5. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálsz rosszul, de ha mindig reszelsz a körmöd felületén, elvékonyítod. A köröm rugalmas, mozog(főleg, ha vékony)ezt a lakk nem tudja követi, és úgy reagál, hogy lepattog. Ennyi.
2011. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
pillanatragasztót próbáltad már?
2011. szept. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!