Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha van/volt egy hófehér...

Ha van/volt egy hófehér ruhám, ami soha nem volt rajtam, csak állt a szekrényben, és én el is felejtettem hogy van, így besárgult a szekrényben. Hogyan fehéríthetném ki?

Figyelt kérdés
Vagy már arra is gondoltam, ha nem sikerül semmivel kifehéríteni, akkor be kellene festeni valamilyen színűre.De milyenre?Tippetek van?
2009. ápr. 21. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld egy kicsit kihipózni!

Egy lavórba engedsz vizet, raksz bele hipót, és sztem fehéríteni fogja!

Persze csak akkor csináld, ha TELJESEN fehér!

Ha nem, akkor festesd be!

2009. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne inkább áztasd be vanishes vízbe,nekem hófehér lett még a beszürkült fehér felsőm is
2009. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hippót nem próbálom ki, mert az tudtommal sárgítja a ruhákat, meg förtelmes szaga is van.

Vanish-t már próbáltam, de nem lett sokkal jobb...

2009. ápr. 21. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan komolyabb ruha, akkor be lehet adni tisztítóba és ők elintézik, olyan lesz mintha új lenne.

Normálisabb helyeken ha nem jön ki a folt, akkor nem kell fizetned.

2009. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ez nem foltos, hanem az egész ruha sárga színű lett....(
2009. ápr. 21. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik melltartóm lett ilyen. Kaptam egy szép melltartót és mivel egy picit nagy volt félre raktam elfelejtettem és besárgult. Fogtam mindennel kimostam de nem sikerült. Visszatettem. Kb egy hónap múlva fogtam beledobtam sima folyékony szappanos mosóporos tusfürdős vízbe elmentem lefeküdtem reggelre kijött. Bedobtam a mosógépbe és azóta is hordom igaz nem olyan gyönyörű fehér mint volt de azért tök jó lett.

Ha más nincs próbáld ki. Ezek még nektek is otthon vannak.;)

2009. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!