Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol kapható szemöldök gyantacs...

Hol kapható szemöldök gyantacsík? Milyen márkákat ismertek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is várom a válaszokat.
2011. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is:D
2011. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden drogériában van.Én egy márkát tudok csak,az X-Epil-t.
2011. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
drogériákban, szerintem mindben, de egyik sem jó szinte semmire. vegyél inkább meleg gyantát, olcsóbb, tovább tart, használhatóbb.
2011. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En szoktam hasznalni, ha nincs idom elmenni kozmetikushoz, de csipeszezni nem akarok.

En valamelyik drogeriaban vettem regebben, nem volt draga, viszont nem emlekszem melyikben.

De!

Mivel rendes, nagy, testrevalo gyantacsikom van itthon, igy en azt hasznalom a szemoldokomhoz is. Amit en vettem anno, az ugyanolyan volt mint a nagy, csak kicsiben, keskenebb csikban Kb 3 centisben.


Szoval siman vagok szelteben ekkora csikot a nagyobb gyantacsikirol es azt hasznalom. (en el szoktam vagyni kb olyan ivesre, ahogyan az also szemoldokvonalam van, ugy illesztem a szemoldokom ala).


De nem szabad tul kozel rakni, mert akkor az is beletapadhat, amit nem akarsz kiszeni. Szoval egy pici rest hagyni kell. Ezutan azt a nehany kosza szalat, ami a resnel maradt kiszedem csipesszel. Az egesz max 5 percig tart. En tenyleg ajanlom, bar kozmetikushoz jobban szeretek jarni, mert otthon nem festenem be magamnak semmi penzert, de szuksegmegoldasnak ez is jo.

2011. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én csak arcra való gyantacsíkokat találtam a DM-ben, a Vaterán találtam kifejezettem szemöldökre valót, de kerül 900 Ft-ba, a postaköltség meg 1000 FT....

az arcra való jó a szemöldökre?

2011. szept. 7. 08:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. A Müllerben a Veet-nek van egy kis tubusos gyantája, fel kell melegíteni.
2011. szept. 22. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!