Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt szeretném kérdezi, hogy...

Azt szeretném kérdezi, hogy szerintetek egy lányon hol áll jól egy tetoválás?

Figyelt kérdés

Vagy is olyan helyre gondolok amit lehet látni de nem olyan feltűnő hely és amit majd szülő ként is nem lesz olyan "gázos".. és milyen mintájú? ha tudtok képet is küldhetnétek

köszönöm előre is :)


2011. szept. 6. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sehol. Komolyan.
2011. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szerintem a derékra esetleg :) [link] de nem feltétlen ilyet :D

vagy csuklóra


[link]

nem ilyen minta..csak h szerintem idee jó:D ez a kettő hely sztem ami anyaként sem gáz:) még az is cuki ha a gyereked nevét tetováltatod a csuklodraa :D

2011. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a bordáknál, lapockánál esetleg boka, lábfej. Ezket el tudod takarni ha akarod, pl a bordáknál található csak a strandon látszik. Vagy ha így öltözöl, de...:D

Azt tetováltass magadra, ami tetszik.

2011. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bicepsznek a belső fele
2011. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Bárhol, ha szép a minta...meg a lány.

Ami marha unalmas és sablon az a derék meg lapocka, azt ne. Bármi más rendben van. És ha lehet olyasmit tetoválj magadra amit biztos nem bánsz meg, tehát neveket semmiképp. A virágok meg egyéb cuksi nőies dolgok még fiatalon tetszhetnek, de 10-20 év múlva már kaparnád le magadról, szóval az sem igazán nyerő. Azt meg te tudod mit szeretsz, mi tetszik, szóval válogass.

2011. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
sehova
2011. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lapocka, váll, derék


a többi helyen csak férfiaknak áll jól

ja, és semmiképp sem nonfi vagy felirat mert gáz és szürke is egyben

2011. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!