Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Alacsonyabb vagy magasab...

Fiúk! Alacsonyabb vagy magasabb lányok?

Figyelt kérdés
Attól függetlenül, hogy persze bárki tetszhet, nézhet ki jól, csinos lehet, vagy éppúgy lehet szeretni, bármilyen, és hogy ki milyen magasságúakkal járt már - de mégis, az utcán, csak úgy kívülről, melyik lányok tetszenek/nézitek meg jobban, fiúk? Akik alacsonyabbak (160 körüliek), vagy akik magasabbak (170 körüliek)?
2011. szept. 7. 18:03
 1/5 anonim válasza:
9%
170 körüli csaj az már nagyon nem okés,csak gondolj bele 10 centis sarokkal már 180 centi.
2011. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
kettő között kb. 165 ami nekem jó. alacsonyság lányoknál = cukiság :D
2011. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Alacsony. Mármint illetve inkább a kettő között, úgy 165 cm. Azt vettem észre, hogy az alacsony lányok idősebb korukra sokkal fiatalosabbak, a magasak pedig nagyok, és ijesztőek :D
2011. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

akkor én a 155cm-emmel elbújhatok....

16 L

2011. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Csakis magasak! Undorítóak ezek a törpe átlagos csajok, fúj! Mint az óvodások.
2011. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!