Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinàljak ha ilyen...

Mit csinàljak ha ilyen ha ilyen dagadt a combom és a fenekem? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tudom màr mivel tüntethetném el, szinte csak a koplalàst nem próbàltam ki.. az a hurka jobb oldalt példàul màr évek óta ott van...undorító ahogy kinéz, és most màr nagyon unom, hogy öszedörzsölödik a combom (mondjuk a strandon) és fàj.. jó h a seggem eddig még nem nött le a térdemig de ki tudja miket tervez még.. mert eddig nagyon úgy tünik, hogy önàlló életet él.. mit csinàljak vele?...gusztustalan az egész.


[link]

[link]

[link]


2011. szept. 7. 20:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%

Sport, sport és sport - már bocs, de totál lekvárnak nézel ki a képek alapján, mint aki maximum a busz után fut. Intenzív és alapos, kimerítő és megizzasztó edzést javaslok, semmi egyebet. Nem holmi lábemelgetést - az hol hat már a lábra?! Inkább egylábas guggolás!


25/L

2011. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

szerintem is nagyon undorito... am. nem hinném, hogy elég erösek a làbaim, ahhoz hogy egy làbbal gugoljak...csinàljam az elején 2vel vagy probàljam eggyel?..és minden nap, mennyit?

egyébként (18 vagyok) màR kb 12-13 éVes korom ota igy néz ki a làbam..az utolso idöben mondtàk sokan, hogy fogytam..de hàt ez bazira nem elég

2011. szept. 8. 14:13
 13/28 anonim ***** válasza:
59%

Mozogj és kajálj normálisan, ennyi az egész.

Egy jó test évek munkája...azért mert 2 hónap alatt nem sok mindent változott ne legyél kiakadva.

2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Te miéRt gondolod h 2 hónapig tartott?
2011. szept. 8. 17:20
 15/28 A kérdező kommentje:
egyébként egyàltalàn nem eszek sokat, nem is zabàlok hülyeségeket.. tudom, hogy nem ettöl van
2011. szept. 8. 17:20
 16/28 A kérdező kommentje:
nyújtsak torna elött?
2011. szept. 8. 18:16
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok izzasztós edzést javasolnék én is. Érd el, hogy minél többet tudjál futni. Mondjuk ha már megy az, hogy hetente négyszer minimum 45 percet futsz tűrhető tempóban (mondjuk 12 km/h), akkor már kezd alakulni. Lehetőleg legyen benne pár dombra felfutás is, ne csak körbe-körbe fuss. De ez nem elég, neked még ezen kívül is kellene valami mást is mozogni. Rád bízom, hogy mit, az a lényeg, hogy nagyon sok mindent mozgass meg. Futás után meg minimum 4 izmot le kell nyújtani. Nem kezdek most bele az elmagyarázásába, kérdezz meg egy testnevelő tanárt, és vedd komolyan a dolgot. 5 kilótól 2 hónap alatt simán meg tudsz szabadulni, ha kitartó vagy... persze ehhez akaraterő is kell, és nem feladni első adandó alkalommal, amikor elkezdesz lihegni.
2011. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
spinning?? én nem próbáltam még nem tudok saját véleményt csak hallottam róla, hogy nagyon izzasztó, kemény edzés, és másnap kemény izomláz, de használ... de ott aztán küzdeni kell és nagyon sok vizet kell vinni ez is mondták:D én a saját bicómmal megyek minden fele van egy szabályom, hogy nem ülök le és a legkönnyebben van a váltó már az első kilométernél megérzem, hogy jót teszek a hátsómnak meg a lábamnak:P
2011. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem ismerős ez a s*gg.
2011. szept. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
nagyon ismerős vagy nekem, véletlenül nem 19 vagy?? és szőke?? bocsi az offért
2011. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!