Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási öltönnyel tapasztala...

Ballagási öltönnyel tapasztalatok? (Győr)

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne, hogy az Urbán Attila-féle ( [link] )tényleg olyan jó-e, mint aminek látszik. Az ugyanis egyedi méretre szabva 28.000 lenne inggel és nyakkendővel (33.000 ha van mellény is), de hallottam olyan ajánlatot is, ami 40.000. Szerintem egy ballagási öltönynek tökéletes lenne a 30.000-es kategória, nem?
2011. szept. 21. 17:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja, az osztály nagy része drágább változatot preferálja, mert "kis cég" csinálja és megbízható stb. De több, mint 40 e Ft (ing és nyakkendő nem volt az árban) egy sima öltönyért, amit alig hordunk???
2011. szept. 21. 17:05
 2/13 anonim ***** válasza:

az első 28 000 is lehet jó, a linkelt oldalon szép öltönyök vannak és az ár is korrekt.

személy szerint én csak annyit tanácsolnék, hogy a "varrónőket" hagyjátok ki a dologból. ha egy jó fazonú konfekcióméretet alakítanak rád az sokkal jobb lesz mintha valakinek az ismerőse varrónő varrná az öltönyöket... mi azzal szívtuk meg, senki sem hallgatott rám...

2011. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen, ettől félek én is.. Több ismerősöm is megszívta a maszek cégekkel, nem olyan lett, sokszor kellett menni próbára stb.
2011. szept. 21. 21:20
 4/13 A kérdező kommentje:
ja, szülők és osztályfőnök nélkül néztük meg mind a két bemutatót.
2011. szept. 21. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
bocs, lehet hogy félreértettél. a kis maszek cégekkel nincs bajom, csak azzal ha a varrónő varrja meg! a legtöbb "kis maszek cég" leveszi a méretet és azt küldi el a gyárnak ahol levarrják, majd ha valami nem stimmel -ritka- akkor varrónővel még igazíttatnak egy kicsit. viszont ahogy mondtam azt nem ajánlom, hogy egy szimpla varrónő csinálja az egészet mert azzal sokkal több hiba szokott lenni.
2011. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem, amit mondasz, ezek nem küldik el sehova 1 vagy 2 ember varr náluk. namost ha megrendelnek tőlük 350 db-ot (10 osztály) kötött határidővel, akkor el se merem képzelni, hogy mi lesz belőle :(
2011. szept. 21. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkban a fiúk azt hiszem 20 ezerből kijöttek Pesten... Az olcsóbb verzió bőven jó, ráadásul akkor az ing és nyakkendő probléma is meg van oldva. :P
2011. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

csá mi is urbán attilával csináltattuk idén szerintem jobb mint a bármelyik (győriek vagyunk ) 30 000 ért ez a legjobb

nem csak kivűlről hanem belülről is szép az öltöny .

2011. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

előző vagyok

ja és helybe kijött méréshez is , 1 hónap alatt elkészült utána suliban felpróbáltuk akinek kellett igazítani annak elvitte és majd most hozza vissza 2 hét múlva ... nekünk 28000ben (öltöny ing nyakkendő is benne volt

2011. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát nekünk 44.000 lesz a vége. Az tény, hogy jól meg van varrva DE a színe és mintázata miatt nem sokat fogjuk hordani. Pár ember úgy döntött, hogy ez jó, onnantól nem volt beleszólása senkinek. A szülők a próbán láthatják először! Jelzem, az "elit" iskola...
2011. dec. 4. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!