Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna szemre kék, kékeszöld...

Barna szemre kék, kékeszöld vagy zöld kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Sötétebb barna szemem van, de nagyon szeretnék egy darabig kék, zöld, vagy kékeszöld szemeket :) Hallottam, hogy a sötétebb szemeket nem fedi le akármilyen kontaktlencse. Akik hasonló cipőben jártatok, pls írjátok le milyen fajta kontaktlencsét vettetek, és tudom, túl nagy kérés de egy mellékelt kép sokat segítene! :)
2011. szept. 9. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az egyik barátnőmnek is sötét barna szemei vannak, de volt neki kék kontaktlencséje, és szépen elfedte az eredeti szemszínét.

szerintem egy optikába tudnának neked segíteni.

2011. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Off: ez engem is érdekelne.
2011. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Az unokatesómnak sötét barna szeme van és szemüveges volt de kontaktlencsére váltott, kék kontaktlencsére és nem igazán fedi le a barna szemét. Inkább barnás kék lett belőle. Mert a kék kontaktlencsén át üt a barna szeme. Eléggé idiótán néz ki, hogy foltokban kék és foltokban barna a szeme.
2011. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, de annyi fajta van, csak van olyan ami lefedi nem?
2011. szept. 11. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb dioptriátlan kontaktlencse jól fed, csak van ára.
2011. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tuti,h van olyan ami rendesen fedi a sötét szemed,de a lencsének egy része ilyen...mert ugye a lencse közepétől számítva(egy bizonyos fokig kifelé) áttetszőnek kell lennie,hogy a szemed alkalmazkodni tudjon rendesen a fényviszonyokhoz(pl. ha a pupillád kitágul sötétben) és akkor,amikor világos van,és összeszűkül,valamennyire látszódni fog az eredeti szemszíned...nem tudom érted-e,itt egy kép: [link]

nagyítsd fel!

szóval a lencsének a külső gyűrűje olyan,h nem átlátszó...

itt van mégegy kép,ezen nem látszik annyira...a csajnak kifejezetten jól áll a szürkés...:P [link] de annyira más lett tőle,mint előtte....:/ :) ezt a környezetednek is megkell majd szoknia,ha viselni fogod!!!!:)

25L

2011. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*...a lencsének CSAK egy része ilyen...
2011. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van normális lencse is, de tényleg nem 2 Ft.

Amúgy szerintem zöldet vegyél, mert az nem néz ki hülyén akkor sem, ha keveredik a barnával - ellentétben a kékkel.

2011. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!