Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ad ki hangot a Conversem...

Miért ad ki hangot a Conversem? Xd

Figyelt kérdés

Vettem egy Converse cipőt,és mielőtt vki beszólna;nem divatból -.-

Ha felveszem egy melegebb napon,bele izzad a lábam,és hátul a sarkánál ilyen izé hangot ad ki :"D

De am ha hidegebb van,akkor teljesen jó

Miért van ez? A többi Conversem nem csinálta ezt


2011. szept. 11. 08:25
 1/5 szamóca.. ***** válasza:
enyém télen nyáron ilyen, de csak mert már van úgy hét-nyolc éves és kikopott a textil a sarkától a gumi meg csikorog....
2011. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az enyém is ezt csinálta az elején, hiába nem izzadt bele a lábam. én sose kötöm be és csúszkál benne.

próbáld meg szorosabban bekötni, úgy jobban fogja a lábad és hátha nem fog kiadni semmilyen hangot :D

2011. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így van télen , nyáron , pedig én még szorosra is kötöm be . :) Elég vicces. :)
2011. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is szorosra kötöm be :O

De mikor felveszem ,akkor minden oké

de rá pár órára basszus...xdd

2011. szept. 14. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is ilyen. Ha felveszi suliba a Converse-jét, akkor a nap végére mikor megyünk haza, akkor ilyen cuppogós hangot ad ki :D
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!