Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ettől még tudom hosszútávon...

Ettől még tudom hosszútávon hordani a Conversem? Fontos!

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy a jobb lábam egy kicsivel nagyobb, vagy nem tudom miért és járás közben a conversem (magasszárú, farmerkék, sima chuck taylor all star szal nem light) szóval járás közben a sarkamnál kidörzsölődött. teljesen levált az az anyagborítás. Nem nyomja a lábam, nem zavar csak így a benne lévő gumi ér a sarkamhoz. Az nem kopik el ha továbbra is hordom? Lehet így valami baja a cipő sarkának? :D

Azért tettem hozzá hogy converse, mert az ugye minőség és a többi tornacipőmnél nem csodálkozok, abbak az a hátrész mindig összetörik nekem, de ebben eddig még nem :D

A másik lábasban nincs semmi ilyesmi.

Légyszi, tapasztalatokat, tanácsokat :D


2011. ápr. 28. 16:10
 1/4 anonim válasza:

Üdv!

Először is, nem leszólni szeretném a cipődet. Nekem is van Conversem. =) DE, a Converse ugyanaz, mint a sima tornacipő, a különbség az hogy magasszárú, és rávan vasalva, vagy varrva nemtudom a CONVERSE márkajelzés. :) Am, az én cipőm is kivan szakadva, elég durván.. a jobb lábamnál a bütykömnél. Kb 4cm-es szakadás van rajta. :) Namind1.

Üdv

2011. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Üdv neked is, de nem azért mondtam, csak vannak olyanok akik ilyenkor rákezdenek h márkamániááás.

Arra voltam kíváncsi h ezzel mit lehetne kezdeni...

és nem akarok vitába bonyolódni veled, de a barátnőm 1500 forintos kínai csukája (amit szintén nem leszólni akarok, nekem is van/volt három olyanom) az teljesen... tönkrement egy hónap alatt. az a gumi ami nekem tökéletesen tart majdnem egy éve neki egy hét után kettétört ... a gumi az oldalán nekem kb 1 centin van felválva, neki egy hét alatt fel is jött. Én is szeretem az olyan cipőket, mert midnnhova el merek menni bennük de azt modnani hogy az oylanolyan mint a converse... túlzás :D

2011. ápr. 28. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd el 1 cipészhez, ő meg tudja mondani mit lehet vele csinálni és pár 100 ftért meg is csinálja.
2011. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nézz szét egy drogéria lábas részlegén, szokott lenni amolyan sarokvédő akármi, talán az oké.

Amúgy nekem két konzervem is szétment 1 hónap alatt, volt kínais ami tovább élt, szóval engem már nem etetnek meg. xD

2011. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!