Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 90-60-90 - tényleg ezek az...

90-60-90 - tényleg ezek az álomméretek? Bejön ez valakinek?

Figyelt kérdés
Nekem pontosan ilyenek a méreteim, igaz, csak 160 cm a magasságom. Ha viszont mellém áll egy 170 cm magas lány ugyancsak 60-as derékkal, de 100-as mell- és csípőbőséggel, mindenki magasról tesz az én "tőkéletes" alakomra, észre se vesznek mellette :) Szóval szerintem ez az egész baromság. Mit gondoltok?
2011. szept. 12. 10:16
 1/9 dirtboy ***** válasza:
34%
a magasság számít ilyenkor,meg hát a 100as mellbősége a másiknak elég figyelemelterelő rólad, már bocsi de ez van
2011. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bukom az alacsony lányokra, a paramétereid pedig tökéletes! Keress meg! :)
2011. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de már elkeltem :) A páromnak persze így is nagyon tetszem de az előző barátnői mondjuk neki is nagymellű cicababák voltak... Hát igen, ez van, hiába van nekem is mellem, fenekem, ők szebbek :)
2011. szept. 12. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább afféle arány, mint igazi köbe vésett ideál. Egy lány, aki 150 centis sincs szerintem legalábbis kicsit furcsán nézne ki ilyen adatokkal, egy 180 centi magason pedig sokkal inkább elvész, nála a nagyobb mell és csípőbőség kelti ugyan azt a hatást.
2011. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha arányos vagy mindegy milyenek a méreteid, nekem pl 90-57-81, 159cm bazi nagy mellem és seggem van és vékony vagyok. nembiztos az h ők szebbek nálad csak feltünőbbek, de ha megnéznek alaposabban lehet neked sokkal szebb formád, alakod van...
2011. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ém 168 cm magas vagyok. Fiatalabb koromban ugyanilyen paramétereim voltak. Egyszerűen képtelen voltam levakarni magamról a pasikat. Nagyon jól éreztem magam a bőrömben. Soha nem érdekelt ki mit mond az alakommal kapcsolatban meg stb. úgyis irigységből tették. Akinek pedig nem tetszettem, azzal pedig egyáltalán nem foglalkoztam.
2011. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát...szerintem nincs nagyon olyan, hogy 100 cm mell és ehhez 60 cm derék...ez már annyira közönséges, csúnya. Esetleg szilikon mell ilyen.


Egy magas nő, aki legalább 170 cm, ahhoz tökéletes a 90-60-90, mert ez a magasságához arányos homokóra alkat.


Én 165 cm magas vagyok, ehhez 88cm -62cm -88 cm, és enneél nagy mellem lenne, az már csöcs lenne nem mell, mert a nagy mell nem esztétikus, hanem kövérít egy nem túl magas nőt. Amúgy a vékony alkathoz a kicsi vagy közepes mell illik, nem a tőgy. Nagy melle legyen egy dundi lánynak, mert hozzájuk illik.


Én a mellemen nem növesztenék, ellenben annak örülnék, ha nőnék 170 centire (5 centit), azt hiszem ki lennék békülve magammal :)


Szerintem a 160 centidhez ducibbnak látszanál (vagy töltött galambnak) ha még nagyobb melleid és csípőid lennének.

Én 5 centivel vagyok csak magasabb, de félek nehogy galambnak nézzek ki, mert ha hízok 2 kilót már nagyobba a csöcseim és a seggem és nagyon utálom :P

2011. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne hidd azt, hogy olyan rossz neked. Én 182cm vagyok és

90-73-94 a méreteim és én azt vettem észre, hogy a pasik sokkal inkább kezdenek egy alacsony lánnyal mint egy magassal.

2011. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ilyen parametereim vannak es 178 cm vagyok. Az a velemenyem, hogy ez tetszik sok embernek, legalabbis regebben is sokan felfigyeltek ram, illetve csinosnak titulaltak.

Most mar nem ismerkedem, mert evek ota ferjnel vagyok, nem is jutok el idegen pasikkal a beszelgetesig, igy nyilvan szoban nem fejezik ki, hogy ez tetszik-e, vagy sem, de igen sok embernek akad meg rajtam a tekintete, mindegy, hogy nem egyedul setalok. De nyilvan ez nem csak a testalkat miatt van, szerintem az osszhatas, kisugarzas joval fontosabb, mint egy 60-as derek.

2011. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!