Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan semmilyenek érzem...

Olyan semmilyenek érzem magam. Hogyan dobjam fel a külsőm?

Figyelt kérdés

Megnéznek a pasik,ezzel nincs is gondom,de én elsősorban magamnak szeretnék tetszeni.Van rajtam pár felesleges kg,már fogyózom egy ideje,eddig leadtam 2 kg-t,meg már sportolok is,amit eddig nem tettem.

Az öltözködésem teljesen átlagos,farmert hordok,egy egyszerű pólóval.Az a baj,hogy nincs stílusérzékem,nem tudom mi az ami jól állna,nem tudom kombinálni a darabokat,és sokszor veszek olyan ruhákat amiket később fel sem veszek.

A hajam is egyszerű,sötét barna,hátközépig érő,dús,kiengedve hordom.

Sminkelni szoktam,szemceruzát,szemhéjpúdert és szempillaspirált használok,de mindezek ellenére olyan slamposnak érzem magam:(


Jó lenne végre megtalálni a stílusom,a nőiesebb oldalam.

17/L


2011. szept. 12. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy barátnőddel vásárolni,keressetek néhány olyan ruhadarabot,ami tetszik magadon.(Ha nem vagy benne biztos,hogy jól áll,ott lesz a barátnőd aki majd megmondja a véleményét és ha ért a divathoz,még segíthet is.)
2011. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!