Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Min kéne változtatnom? (kép lent)

Iccy kérdése:

Min kéne változtatnom? (kép lent)

Figyelt kérdés

frizura,hajszin meg hogy kéne sminkelnem magam??

[link]


2011. szept. 12. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De szép hajad van :) Komolyan gyönyörű, eszedbe ne jusson befesteni :) Esetleg világos lenszőke melírok még bele, amivel olyan szép selymes hatású lesz.

Az arcod is nagyon helyes, nem kell sok smink, esetleg tus vékonyan, szempillaspirál, szájfény. Természetes, helyes tini vagy, a hajadat meg nagyon irigylem :)))

26/N

2011. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos :) Hány éves vagy?
2011. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A hajad nagyon tetszik nekem is , szerintem esetelg ruzst és szemfestéket használj de az sem muszály , igy is szép vagy ! 17/F
2011. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Ja, és ne használj semmit. Tényleg.


17/F, 21:42

2011. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a hajaddal nem kell csinálni semmit, tényleg nagyon szép :)


sminkkel a szemedet hangsúlyoznám, szerintem az a legszebb rész arcodon. amint megláttam, rögtön erre a videóra gondoltam (persze egy ilyen sminket azé' isten őrizz hétköznapra :D)

http://www.youtube.com/watch?v=0nyWJMr98nQ


egy alap smink (mindenkinek jól áll) http://www.youtube.com/watch?v=OB8nfJCOIeE&feature=channel_v..


és ha csak a szemedet akarod hangsúlyozni, egy kis útmutató a különféle "kihúzási" módszerekhez: http://www.youtube.com/watch?v=sdp_UAvA1zk&feature=channel_v..

2011. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a hajadon biztos nem kéne, nagyon szép így.

Legfeljebb a frizurádon, de nemtom mi állna jól, csak ha nagyon akarsz változtatni akkor. :)

Am. ha nem sértődsz meg nemtom nem megemlíteni de jó nagy szemeid vannak, lehet csak most néztél így :) am. aranyos vagy :)

2011. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Uristen :) imadom a hajad! En nem nyulnek hozza semmivel, se melirral, se festekkel, es igy hagynam minden sutigetes nelkul :) Amit csinalhatnal neha vele, az egy kis laza konty, hajszalka fonas, vagy 1 sima laza fonas :) Az arcod is nagyon szep; eltudnek kepzelni neked cicas szemet, vagy csak siman szempillaspiralt naturban :)


[link]


[link]


[link]


20/L

2011. szept. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Változtatni? Szép vagy, nem hinném hogy bármit is kéne változnod. Legfeljebb az öltözködéseden, de azt nem látjuk.
2011. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az volt az első gondolatom, hogy jaj de cuki vagy :)) Elnézést. Nagyon szép vagy, valami fantasztikusan gyönyörű a hajad, szerintem így tökéletes! :)
2011. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat amugy 15 éves vagyok :P
2011. szept. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!