Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek olyna mint...

Hogyan lehetek olyna mint Kesha? Mit kéne változtatnom, hogy olyan legyek mint ő? nagyon tetszik a stílusa

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. nov. 13. 23:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Egyediség ohne.
2010. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
UV festékkel...
2010. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bővebb é normálisabb választ plíz:)
2010. nov. 13. 23:44
 4/12 anonim ***** válasza:
mindig sok karkötő van a kezén, meg szerintem szerezz be hajcsavarókat:D és szerintem ilyen lazább pólókat hord, nekem is teszik a stílusa
2010. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És neki szőke vagy barna a haja, mert olyan fura neki :S

Szerintetek mien hajfestékkel érhetnék el olyan színt?

2010. nov. 13. 23:57
 6/12 A kérdező kommentje:
milyen*
2010. nov. 13. 23:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Smink:Egyértelműen alapdolgolgok:alapozó,púder,szempillaspirál,fekete szemceruza,tus,esetleg műszempilla,bőrszínű vagy hasonló kicsit rózsaszínes szájfény,csillogó(ezüst,fekete)szemhéjfestékek,pirosító

Haj:hajcsavarók,hajsütővas,lakk,vax meg ilyenek...

Egyszerű szőke haja van,kétféle sötétebb szőke melírokkal.Bemész dm-be viszel Keshás képet,és kivannak rakva a minták,megnézegeted.Vagy ha egy fodrászhoz viszel egy egy képet,szerintem tud festékeket javasolni.

Öltözködés:Tally Weijl,New Yorker,Pimkie...Keress képeket és jegyzetelj.Pl.

[link]

Szétzibározott barna csizma,ami belül szőrös,fekete leggings,fekete hosszított top,fekete rövid bőrkabát,csicsás kékes nyaklánc,piros rúzs,rózsaszín körömlakk,pilóta szemüveg,fekete gyűrűk.

Én ha olyan akarnák lenni mint ő így csinálnám.

2010. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

XD...kis hisztis:):):)

amugy meg még orrpiercing,meg bizsu nagy fülbevalók.Egyátalán nem hasonlít az arcformátok sem.

2010. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Pont az a p@csa?? Hát neked sem sok önértékelésed van. Semmi nincs a abban a csajban, még énekelni sem tud.


Szüless annak.

2010. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Úgy utálom az ilyen kis k*cs*g*ket...akik azért irnak ide, hogy mások kérdését lecikizzék..-.- ezigen nagyon gratulálok az utolsónak(Y)


Köszi az előttem lévőknek:)

Majd igyekszem és nem ugy gondoltam, hogy pont olyan mint Ke$ha..csak tetszik a stílusa meg minden.

2010. nov. 14. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!