Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok,...

Lányok/Nők! Ti hogy reagáltok, ha egy férfi megjegyzi, hogy "csinos vagy"?

Figyelt kérdés
Ismerősökre gondolok a hétköznapokból, nem arra hogy leszólítanak, vagy tolakodnak. Tehát lesütött szemmel megköszönitek, vagy elkezdtek szabadkozni: "áá, kösz, pedig ez már tök régi ruha" stb. vagy csak dobtok egy mosolyt? Vagy visszadicséritek, hogy "neked meg szép az inged"blablalbala? Talán furán hangzik a kérdés és látszólag egyszerű a dolog, de engem mégis néha zavarba hoz.
2011. szept. 13. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én rá szoktam mosolyogni az illetőre, és egyszerűen megköszönni :)
2011. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így:

"köszönöm"

2011. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában annyit mondok :Köszönöm, de ha jókedvem van vagy olyan a helyzet akkor hozzá teszem, h Tudom.
2011. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, csak simán meg kell köszönni :) Én sosem szoktam mentegetőzni, hogy "á dehogyis" stb. ha azt mondják, csinos vagyok, azért mondják, mert úgy is van :)
2011. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez azért jutott eszembe, mert korábban mikor egy nő ismerősöm ezt megjegyezte, azt válaszoltam csípőből, hogy "áá pedig most siettem, épp csak magamra kapkodtam valamit" Erre ő: Ne mentegetőzz, fogadd el és örülj neki. Akkor jöttem rá, hogy gyakran tettem ezt férfiak előtt is, pedig minden más esetben frappáns vagyok és "nagydumás". Sőt más ismerősömön is észre vettem, hogy nem tudják természetesen kezelni ezt a baromira egyszerű szituációt. Mostanában már tényleg csak annyit teszek, hogy mosolygok és megköszönöm.
2011. szept. 13. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így vagyok/voltam vele, mint te. Most a "Köszönöm! + mosoly" fázisban vagyok. :)
2011. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
általában,köszi és egy mosoly.ha megkapom,hogy én mindig csinos vagyok akkor azt szoktam mondani,hogy "köszi,tudod igyekszik az ember"
2011. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elkezdek mosolyogni és azt mondom, hogy köszi. Ha olyanom van, akkor elpirulok. Az mindegy, hogy ki mondja, elpirulni mindig el tudok:D
2011. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!