Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire megy el a kedved ha...

Mennyire megy el a kedved ha eszreveszed hogy a baratnod elfelejtett szorteleniteni?

Figyelt kérdés

Marmint nem allando jelleggel.....De hat megis emberek vagyunk, nem lehetunk minden egyes alkalommal "elesre toltve". Na meg ha egyutt laksz valakivel, akarmennyire is torekszik, elobb-utobb biztos kifogod h epp nem sima mindenhol.

Ha varatlanul megkivanjatok egymast es egymasnak estek, de szur a laba vagy van nehany szorszal a koldoke,mellbimboja korul, a honalja nem teljesen sima....Elmegy a kedved vagy nem foglalkozol vele?


2009. ápr. 22. 22:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nemzavar az a kicsi minimális hosszúságú szőrzet.

Nem hordhat borotvát mindenki magánál minden pillanatban.

Sztem ez velejár, még néha jólisjöhet :P

2009. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
szerintem ne nézd a külsöségeket, van mikor az embernek meghalni sincs kedve.Miért te is betartod ezeket a dolgokat,pl a csajnak bejön ha épp neked szőrös vhol...lehet ö nem meri mondani hogy te is borotválkozz már meg.
2009. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem borotválnák magukat ész nélkül mindenhol, nem is szúrna.
2009. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hat lehet h nem szurna, de nem hiszem h az 1-2 cm-s szorszalakat jobban dijaznad :p


csak elgondolkodtam ezen, mivel mindenhol csak tokeltesen szortelen csajokat latni, meg a szortelenito termekes reklamokban is(szortelenites elott!!)

szerintem is normalis h nem hord az ember magaval borotvat...de ha gyantaz v epilal...akkor meg meg kell varni amig visszano 1 bizonyos hosszusagra h ujra neki lehessen esni. szoval barmilyen modszert is hasznal az ember, elkerulhetetlen h neha szurjon.


velem is fordult mar elo, a parom nem szolt 1 szot sem de vhogy cikinek erzem. es olvastam 1 ujsagban h elso alkalommal szurt a no laba es a ferfi vegig csak arra tudott figyelni es masodik alkalomra nem is volt kedve mert felt h megint szurni fog. szerintem ez igy hulyeseg. ne legyen igenytelen az ember, de szerintem ennyi belefer. csak kivancsi vagyok a pasik hogyan velekednek. (oszinten!)

2009. ápr. 22. 22:33
 5/13 anonim válasza:
100%
nekem volt hogy sokáig semmi szőrtelenités mert semmi időm nem volt rá meg páromnak se, csak ilyen nagyon minimálisan mikor már nagoyn kellett, meg soksor lábam is rendesen szúr, de sose panaszkodik... :) szeret...
2009. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha megkívánom nem számít hol szőrös :D
2009. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bajusza, szakálla ne legyen, a többi nem számít :D
2009. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A szeretőm elég igényes úgyhogy bnőnél nem zavar
2009. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem lábon nem is lehet nagyon érezni... én tisztában vagyok azzal, hogy a gyantázáshoz várni kell meg stb. szóval tökéletesen megértem, és én is elég szőrös vagyok, tehát nem idegen a helyzet. Természetes, hogy az ember testét szőr borítja.

Ha nem 4-5 centis akkor nem zavar, ha pici borosta van.

Nekem nem megy el a kedvem, ugyanúgy folytatok mindent :D ellenben ha nem szőrös akkor megvan az a plusz, hogy úristen most de szexi. Ha szőrös akkor ez nincs meg. De semmi gond nincs, ha csak párszor fordul elő.

2009. ápr. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is szeret engem, és ez általában nem érdekli. Néha szól, de akkor sem bántó, vagy megalázó, inkább csak kis piszkálódás, amiből aztán még hancúr is lehet... :)

És ha az ember pl epilál, vagy borotvál, akkor is vannak olyan időszakok, mikor kicsit szőrös!

Nem a reklámok meg a tv alapján kell élni az életed, ennyi...

2009. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!