Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fel fog hívni, vagy elfelejtet...

Fel fog hívni, vagy elfelejtett? SOS

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,van egy kedvenc modellem(nevet nem írok,nem annyira hírhett,sokszor van hogy kérdezik ki ő(tőlem) és mondom a nevét és nemtudják,én viszont nagyon szeretem)és az igazi facebookjára,irtam neki levelet hogy ő a kedvencem,és szerintem ő a legszebb,és olyan szeretnék lenni mint ő,utána meg irtam hogy nem e lesz fanclubja..erre válaszolt hogy nagyon aranyos vagyok,és kedves:))és hogy fanclub nem lesz mert volt de nem csatlakoztak annyian..és utána irta hogy lehetne egy közös fotózásunk,amit egy fotós barátja csinálná meg,és ha én beleegyezek és a szüleim,én megbeszéltem a szüleimmel és mondták hogy oké,beleegyeztek meg is irtam neki,de utána irta hogy melyik nap lenne és hogy adjam meg a számom és felhív és elmondd mindent.megadtam,ez volt szerdán,és nem hívott:( de most irtam neki hogy szia áll még a fotózás? szerintetek már nem szeretné?vagy hívni fog?ez pénzbe kerülne egyébként nekem nem? (biztos hogy ő az igazi,szóval nem ilyen ál profil!!)

köszönöm


2011. máj. 13. 15:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg kamu profil. Miért írna ilyet egy modell? Akkor kb az összes rajongójával fotozkodnia kéne.
2011. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd s fenébe!
2011. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
88%

Magyar az illető?

Én arra gyanakszom mégiscsak átvertek.

Nem piszkálás csak mondom, hogy a hírhedt-et így írják.

2011. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Megadtad a telefonszámod?:S Egy ismeretlennek?:S Látszik,h. 14 vagy...
2011. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
88%
Sajnos lehet, hogy csak valaki szórakozott veled a nevében...
2011. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
de nem vagyok hülye!!!!!!!ő 1000000000% hogy ő...annyira nem is ismert hogy kamu profil is legyen,és igen magyar..és ő 100% hogy ő..és szerintem kevés 14 éves rajongója van,,és ott az anyukája is ,meg tesója be van jelöle,hatezer kép,amiket ő csinált,a googlén alig van róla kép,vagy aneten máshol..ő AZ!!!ennyire nem vagyok hülye..
2011. máj. 13. 15:45
 7/46 anonim ***** válasza:
88%
téged csúnyán átvertek, nem is értem hogyan dőlhettél be neki:S
2011. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
de nem szórakozik!!de tényleg,ő komolyan Ő az,10000% biztos!itt nem az a kérdés hogy ő az vagy sem,mert tudod hogy ő az!!
2011. máj. 13. 15:50
 9/46 anonim ***** válasza:
70%
és még mindig elhiszi..... hát jó, pár napon belül úgyis leesik, hogy átvertek.
2011. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%
jó akkor én nem azt írom,hogy átvertek,hanem hogy meggondolta magát,már nem szeretné. most jobb?
2011. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!