Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki meg tudja ítélni centik...

Aki meg tudja ítélni centik alapján: Ez még átlagos vagy már kicsit molett, fogynom kéne?

Figyelt kérdés

Esetleg, 15-18 éves lányok, leírnátok a méreteiteket? Az enyémek:


Comb: 48cm (a legvastagabb résznél)

Vádli: 33cm

Derék: 67cm

Csípő: 78cm

Mellbőség(nincs mellem, de azért megmérem): 73cm

Kar(legfelül, legvastagabb rész): 23cm


Nem muszáj ennyire részletesen leírnod, annak is örülök ha a főbb adatokat megosztod velem - leginkább a combra és vádlira lennék mondjuk kíváncsi, mert legfőképpen azt tartom kövérnek magamon. Köszi a válaszokat.


Kép nincs. Azért írtam direkt, hogy aki centik alapján is tud ítélni az írjon.


2011. szept. 13. 21:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy unjátok már ezeket a kérdéseket, bocsi.

Jah és 168cm vagyok.

2011. szept. 13. 21:39
 2/19 anonim ***** válasza:

Ez nem átlagos, hanem átlag aluli.

73-as mellbőség meg 78-as csípő, 48-as comb, és ennek tetejében egy ilyen kérdés?

Ha komoly a kérdés, akkor erősen testképzavarod van...

2011. szept. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és szerintem az átlagos csípőméret 88-95 körül, derék 60-75 (ha egyenes alkatú vki, szélesebb a dereka, míg ha homokóra, nyilván vékonyabb...), mellet nem írok, mert arra egy szám nem utal még (hátmérettől, és mellmérettől is függ), comb 50-55.
2011. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
értem, köszi. egyébként hü.lye vagyok, a fenékbőséget elfelejtettem: 86cm
2011. szept. 14. 06:57
 5/19 anonim ***** válasza:

Jaaa... Sokan külön mérik, de az a tényleges csípőbőség, amit meg 78-nak mértél, azt általában nem szokták.

De így már mindjárt jobb:-D

2011. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy jobb, így már nem átlagos? :/ mennyi az átlag akkor?
2011. szept. 14. 12:57
 7/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha az a 15-18 év körüli kategória, akkor ezek a méretek tök jók, dehogyis vagy molett!

2011. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

hogy érted hogy jobb, így már nem átlagos? :/ mennyi az átlag akkor?"


Nem tudom hogy az eredeti válaszoló visszatér-e, de a 78-as csípő az 12 év körüli kislány méret lett volna (túl kevés), a 86 már hihetőbb és normális, szerintem így értette.


Hagyd békén a testedet, nincs vele semmi gond, sőt, inkább vékonynak vagy mondható.

Sportolgass, ha valamivel elégedetlen vagy, az nem látszik a centikből mennyire vagy feszes, de fogyózni nem kell :-)


(előző voltam)

2011. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

16 vagyok. de a 86 az a fenékbőség, a 78 az meg a csípő. ott a csontnál, tudjátok, az előbbi meg a fenekemnél.


mindenesetre az jó, hogyha nem kell fogyóznom, feszes nem vagyok, sportra meg járok. mondjuk csak heti 2-3 órát de lehet hogy fogok többet is.

2011. szept. 14. 18:31
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
a csípőt a legszélesebb ponton kell mérni, szóval a 86 a helyes érték.
2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!