Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért divatos az, ha egy lány...

Miért divatos az, ha egy lány a táskáját nem a kezében, vállán hordja, hanem a karját visszahajtva, mintha valami akasztó lenne? Szerintem inkább nevetséges.

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha túl rövidek a pántjai ahhoz, hogy a válladra akaszd, akkor szerintem kényelmesebb, mint kézben vinni.
2011. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem nevetségesnek:

[link]

2011. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is röhejesek. :D
2011. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

szerintem csak az a szánalmas mikor a 13 éves osztálytársam is 20 évesnek érzi magát és iskolába is ilyen felnőttes-táskákat hord

aha,jól néz i csak az a baj hogy nem fér el benne semmi,ezért csak füzetlapokat meg néha a tankönyveket hordja magával ... és bár semmi nem fér bele a táskájába,azért hordja nagy büszkén hogy ő most milyen csini ezzel a kéz-akasztós táskával ...

13l

2011. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem a 2. válaszol által belinkelt módszerre gondolt a kérdező :) Én is mindig mosolygok azokon a linákon, akik a kezüket kinyújtva, félig behajtva viszik a táskát. Kényelmetlen, fárasztó, kipróbáltam :)

Kitartani a kezet, könyöknél visszahajtva, hát baromi kényelmetlen már 3 perc után zsibbad.


Divat. Ennyi. Mert Carrie így hordta New Yorkban és mert Dr. Szöszi így hordta, hát a magyar lánykák is így hordják a Plazában, mert stílusosnak találják. Aki meg nem, legalább van mit nevetni :)

2011. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hátamon, vállamon,derekamon kezemben mindenhol hordom a táskámat és nem a "divat "miatt csak úgy kényelmes.

-.-.-

Nekem is van egy ilyen osztály társam , csak én gimis éveimet éldegélem : Érettségire készülünk ő meg csak egy fűzetett vezet ,néha néha be hoz egy egy könyvet.

2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csinka. Persze nem a piacra.
2011. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nevetséges?! Hadd hordja már ott mindenki, ahol kényelmes..Képzeld el, hogy egy szexi, nőies magassarkúhoz jobban áll, ha így hordják, sőt, még az egyensúlyozásban is segít. Igen, divatos..épp ezért bámulják jobban a srácok az ilyen csajokat..bocsi..
2011. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok. Egyébként a rövid vállú táska kézben való viselése idétlen, nekem úgy olyan érzésem van, mintha teszkós szatyrot cipelnék haza...
2011. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Én is szoktam néha úgy hordani, mert akkor úgy érzem kényelmesnek...
2011. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!