Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek értelme? Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme? Szeretem de nemtudom mi lesz (részletek lent)

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy srácba. nagyon aranyos bármikor számíthatok rá. de van 1kis probléma, van barátnője. nem akarok belepofátlankodni de nemrég ő maga mondta hogy velem akar járni csak barátnőjét nem tudja hova tenni.. ahogy észreveszem rajta már nem akar tőle semmit inkább engem keres meg jobban ragaszkodik hozzám viszont valószinüleg fél kilépni 1biztos kapcsolatból. szerintetek van valami esélyem arra hogy több legyen mint barátság?

17/L


2011. nov. 30. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Esélyed van.

De azért gratulálok magadhoz, remélem tőled is elszedi majd valami hozzád hasonló..


F/16

2011. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bujtogató ***** válasza:
Ha mással akar kavarni a kapcsolata mellett, akkor az nem "biztos kapcsolat". Mellesleg kérdezz rá arra amit mondott, ha már ilyeneket mond egy kapcsolat mellett.
2011. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már kérdeztem és mondta hogy korábban is megfordult már ez a fejében hogy szakítani akar mert nem kapja meg tőle a szükséges szeretetet :/ és már beszéltünk erről és kérdeztem hogy velem is eztcsinálná e arra aztmondta hogy velem nem mert már most így barátként is megkapja tőlem a kellő szeretetet
2011. nov. 30. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esélyed! Ha azt momdta akar veled járni. De ki tudja... Miből gondolod hogy nem mondta e másnak is? Ráadásul nem éri meg egy ilyen pasival járni! Ha ezt a csajt, akivel jár megcsalja, nem szereti, akkor téged is megfog, és egy idő múlva te sem leszel érdekes! Bocsi, de ez az igazság!
2015. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!