Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem merek felvenni...

Mit tegyek? Nem merek felvenni rövidnadrágot mert nagyon csúnyák a lábaim egy régi baleset miatt!

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyák a lábaim. A jobb oldali megégett és a bőrt át kellett átültetni a másik lábamról. A jobb lábamon szinte nem is nő szőr, a balon nő, csak ott nem ahonnan leszedték a bőrt. Szóval ilyen téglalap alakokban hiányzik innen onnan szőr. Nem merek rövidnadrágot felvenni csak azért mert van egy két barátom (fiú és lány is) akit úgy ismertem meg, hogy nem tudják, elég sokszor összefutok velük, véletlenül is. És nem merem nekik elmondani.:( 16/F
2011. szept. 17. 15:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál csinálni egy fotót? Így látatlanban elég nehéz eldönteni mennyire lenne gáz egyáltalában.
2011. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borotváld le a lábaidat, úgy nem tűnne fel,hogy a heg helyén hiányzik a szőr. Ez egy baleseti heg neked,el kell fogadnod, és ne szégyelj rövidnadrágot húzni,normális,értelmes ember megérti hogy balesetből ilyen a lábad. Meséld el egyszer a barátaidnak,hogy anno mi történt. Ha nagyon zavar a dolog,később plasztikáztasd,tuti vmit lehet neki kezdeni. A barátomnak a kezén van egy nagy heg motorbalesetből adódóan,de ő sem szégyenli és megértik az emberek.
2011. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
mond el nekik, szerintem nem foglyák félbeszakítani a barátságotokat, csak azért mert csúnyák a lábaid, nyugodtan megmutathatod nekik szerintem, meg fiúnál nem annyira baj ha mégett a lába, mert amúgy sincs szép lábunk :P, vagyis én így gondolom 17/F
2011. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a barátaid nem fognak kinézni, és mint írták, ezt neked kell elfogadni. Ebben nincs semmi szégyelni való.
2011. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egy pillanat, töltök fel képet :)
2011. szept. 17. 15:38
 6/21 A kérdező kommentje:
2011. szept. 17. 15:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit homályos, de egyáltalán nem olyan rossz, tényleg csak az látszik, hogy nem nő a szőr. Ha mondjuk a metrón látnálak fel sem tűnne.
2011. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Te, figyelj már. Ez egyáltalán nem vészes.

Nyugodtan vegyél fel rövidgatyát, a barátaidat meg te érdekled, nem a lábad :D

Múltkor láttam egy csajt az egyik boltban. Combközépig érő nadrág volt rajta, pigment hiányos volt. De nagyon, hozzá a tarkatehén kutyafüle. És teljesen büszkén, vigyorogva ment a barátnőivel a sorok között. Nem te tehetsz róla, ezt dobta a gép, fogadd el. Másoknak is megy, pont te lennél a kivétel ?

2011. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan vegyél fel. Nem vészes egyáltalán, és biztosan nem fognak kiröhögni meg ujjal mutogatni rád, max. megkérdezik, hogy hogy szerezted aztán megmondod nekik és el is van felejtve az ügy :D
2011. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se gáz egyáltalán, bár tényleg kissé homályos a kép. Nem olyan sötétek a szőrszálaid, így nem olyan feltűnő. Meséld el nekik és akkor utána már nem lesz furcsa. Meg úgyis fogják kérni hogy mutasd már meg :)

Amúgy a barátomnak van két csúnya heg a lábán (a nagyobbik attól, hogy egy rúd annyira "felszántotta" a lábát, hogy a csontja is kilátszott...) tehát elég csúnya heg maradt utána, de engem egyáltalán nem zavar.:)

2011. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!