Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felvennetek/felvesztek igy...

Felvennetek/felvesztek igy rövidnadragot? Többi lent.

Figyelt kérdés
strias a combom de nem vagyok dagadt(kb 172cm es 54kg)csak sokat nötem...felvennetek-e igy rövidnadragot ha kilatszodnak a csikok?hosszuak a labaim
2009. jún. 13. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
nem
2009. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Annyira biztos nem csíkos. Én felvennék. Ha vékony lennék.
2009. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg nem akarok bunkó lenni!Föleg hogy én kövér vagyok!De egyértelmüen nem vagy legalábbis ne olyan rövidet hanem mondjuk térd fölötti éröt!

Pont tegnap elött láttam egy nagyon szép nöt!Magas jó alakú szép arcú formás mellü nö volt szuper ruhákba!Az a fajta nö volt akit még egy nö is meg néz hogy de csinos!Minden tökéletes lett volt ha nem lett volna csikós a combja!Igy viszont nagyon csúnya volt!


Ne haragudj!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Én mint pasi mondom,hogy nyugodtan vedd föl!

Senki sem tökéletes.

2009. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nyugodtan vedd fel. A csíkokról nem te tehetsz, és hát van akinek nagyobb problémája van (narancs bőr, petyhüdtség) és mégis hordják. Itt az a lényeg, hogy magabiztos legyél benne, érezd jól magad és nem lesz gond.
2009. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

szerintem vedd fel,igaza van az egyik válaszolónak senki sem tökéletes(:

Egyébként inkább legyen valakinek striás a combja,mint kövér...

2009. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

oh ez jótt tett az önbizalmamnak így randi előtt a ne legyen kövér lábakrol...jó nem vagyok dagadt, csak egy kis felesleg...

szebben is lehet fogalmazni

2009. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az elsöt kerdeznem hogy ö miert nem?es neked milyen alakod van es te hordasz ilyet? am köszi a valaszokat
2009. jún. 13. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyudogodtan vedd föl,és ne foglalkozz másokkal.Ha jól érzed magad benne.Nekem is ilyen a combom és mégis felveszem a rövidet.És tényleg mindenkinek van hibája.VEDD FÖL!!!
2009. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel, a hosszú lábakon így is - úgy is jól mutat majd! ;)
2009. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!