Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Kedvelitek a "barbibabák...

Fiúk! Kedvelitek a "barbibabákat"?

Figyelt kérdés

A suliba pl mindenkinek a szolicicákért csorog a nyála..

Mindenki az ilyen egzotikus sztárokra akar hasonlítnai

pl: Kim Kardashian,Beyoncé meg mit tudom én kik vannak még!


Fiúk ki találják,hogy nekik ez tetszik és akkor a lányok

mind ugyanúgy néznek ki! Fekete vagy barna haj kreol bőr,

fehér bőrűek mind szoliznak a hajukat festik sötét színűre! Ez nálunk a trend sajnos... :(


Én is megtehetném,hogy sz@rrá égetem magam a szoláriumban

de nem látom értelmét,pedig nekem aztán tényleg elég fehér bőröm van és nem érdekel,hogy beszólnak érte.

Ja és szőke hajam barna melír csíkokkal (jól megy a kékes zöld szememhez) Én nem fogok műpics.ává változni a pasik kedvéért,ha valakinek tetszem így tetszek ha valakinek nem így járt!! Sokszor meg kapom,hogy úgy nézik ki mint egy barbibaba,hófehérkét is mondtak már,de az nem tetszett...


Fiúk nektek tetszenek az ilyen lányok is?? Vagy csak kizárólag kreolok és szolicicák ill. sötét hajúak...


Várom a válaszaitokat :)


17/L


2011. szept. 19. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fent leírtakat nem a fiúk találták ki, hanem a lányok saját maguknak.

Ahogy azt is a lányok találták ki, hogy teljes értékű életet csak a csontsovány lányok élhetnek. :)

Ne stresszelj, szerintem ne húzd fel magad rajta. Ők tömegemberek, te pedig különleges vagy. Nálunk az van, hogy most mindenki szőke és agyon van szolizva... úgy néznek ki, akár a prostik...

Én azzal lógok ki, hogy nem festem a hajam és nem szeretem a putris szórakozó helyeket... ezért sokszor beszóltak, de letojom. nekem legalább vannak igényeim.

17/L

2011. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekem például a legkevésbé sem jön be ez a stílus... ezerszer is inkább legyen átlagos vagy visszafogott, mint műmaca vagy divatr*banc ;)

21/f

2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedvelem őket, sőt, már tizenéves koromban is undorodtam a műnőktől. A természetes nőiességet kerestem és keresem azóta is ;)


31/F

2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen nálunk is van. Engem sem nagyon érdekel. Ha valakiről mondanak valamit pl az udvaron nem lehet róla külső jelzőt mondani csak az öltözködését ami alapján megismerem, mert mintha egy hatalmas család vette volna megszállás alá az iskolát annyira egyforma mindenki.


17/L

2011. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nálunk is tök ugyanolyan mindenki :S
2011. szept. 19. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

basszus nálunk is ugyanez megy

de én is laszarom:D

2011. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbb legyek leprás, minthogy ilyen roh@dt luvnya legyek :DDDD

17/L

2011. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azon szoktam gondolkodni, hogy ezeknek a "kislányoknak" hol vannak a szüleik? Vagy otthon nem tűnik fel, hogy egy r*bancot "nevelnek?

Az hagyján, hogy 17 évesen, de én ismerek egy 13 éves (!) lányt és ugyanez, csak jön hozzá az 1 méter hosszú póthaj, a 10 centis pink műkörmök és így tovább...

2011. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!