Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Színátmenetes köröm elkészítése?

Színátmenetes köröm elkészítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki eltudná magyarázni, hogy h kell színátmenetes körmöt csinálni?

köszi:)


2011. szept. 20. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Először én is azt hittem, hogy ördöngősség, de nem is!(:

Nekem volt itthon felesleges "alapozó szivacsom". Abból vágtam egy kicsi darabot.

Kiválasztottam a 2 színt, amiből szerettem volna az átmenetet.

Egy kis papírra kentem a lakkból, belemártottam a szivacsot és a körmöm 2/3-át be"paskoltam" vele.

Mire minddel végeztem, az eleje megszáradt, de jobb ha kicsit vársz.

Utána a sötét lakkból is kentem papírra, de a sötét lakkal már csak a körmöm 1/3-át pancsikoltam be.

Én a legszélén még átmentem a sötét lakkal, miután megszáradt lekentem átlátszóval és kész.

Remélem érthető voltam (:

2011. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, köszönöm!:))

és szerinted mivel tudnám még felvinni ha nincs itthon felesleges alapozó szivacs?

2011. szept. 22. 14:41
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Én ma kozmetikai lapocskával próbáltam és, sikerült.

Először átkentem az egész körmömet a sötét lakkal és a lapocskára tettem egy csepp világos lakkot és elkezdtem belenyomkodni a sötét 2/3-ára és bevált. Ezután már csak fixáltam. Sok sikert hozzá! :)

2012. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármilyen szivaccsal sikerül:) LEhet fürdő, vagy akár mosogatószivaccsal, csak úgy óvatosabban kell, mert nagyobban a lyukak, és merevebb, mint az alapozószivacs.
2012. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!