Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, ismét nagyobb...

Ha lefogyok, ismét nagyobb lesz a baráti köröm?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy egy csomó haverom azután kezdett el hanyagolni, hogy kicsit meghíztam.

162 centihez másfél év alatt 8 kilót híztam (most 55 vagyok) . Pont a hízás előtt volt a csúcspontom (kezdtem nőiesedni, de mégis vékony és csinos voltam), és akkor rengeteg barátom lett. Aztán abbahagytam a sportolást és csak hízok, hízok, hízok... És csökkennek az emberek, akiket érdeklek.

Awful. Az embereknek ennyire a külső számít?


2011. szept. 25. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen:)
2011. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mostantól nem eszek.
2011. szept. 25. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy baráti kör...

Az én egyik BARÁTNŐM 170cm 120kg

olyan kövér, hogy gurul, de mivel barátok vagyunk, nem pedig felületes ismerősök, így eszembe nem jut, hogy a külseje miatt hanyagoljam, sőt mindig én rángatom el ide-oda, mivel elég szégyenlős a túlsúlya miatt, én mindig bíztatom, ha beszólnak neki akkor leugatom az illetőt, stb.

Ilyen egy barát.

Szerinted mit veszítettél azokkal az emberekkel, akik 8(!) nyomorult kiló miatt elfordultak tőled?

Szerintem egy kalap szart...

De ha te miattuk koplalni akarsz, hát lelked rajta...

2011. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a másodikkal


nekem is az osztálytársam dagadt,mégis ha beszól neki valamelyik kis g.ci,leordítom a fejét


ezután már nem nagyon mernek a közelébe se menni...

13l

2011. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól nem eszel? Akkor inkább az agyaddal van baj, és nem a testeddel:)
2011. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De basszus 55 kiló még nem is olyan borzasztóan sok. Vagy a haverjaid nagyon hülyék, vagy veled van a baj.
2011. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már ilyen csicskák miatt lefogyjál ,anorexiás akarsz lenni? Van olyan osztálytársam aki igen kövér ,de vannak s.ggfej osztálytársaim a 40kilójukkal szólogatnak nekik h de dagadt vagy fogyjá már le kb ezeket én meg visszaoltom ,hiába nem vagyok jóba a csajjal én akkor is kiállok mellette.. + milyen barátok azok akik a külső miatt hagyják el a másikat. nekem pl ha belsőre szimpatikus az illető. a külső már annyira nem érdekel.:) 13L
2011. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!