Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le az osztály...

Hogyan beszéljem le az osztálytársamat, hogy csináljon fültágítót?

Figyelt kérdés

nem vagyunk túl jóban, mivel ebben az évben jött a suliba, és fültágítót akar csinálni.nekem is van, és utálom ha valakinek olyanja van, ami nekem, vagy ha valaki utánozza a másikat. hogyan beszélhetném le erről, hogy ő ne csináljon magának?

különben lányok vagyunk mind2en, ha ez számít.


2011. szept. 20. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

honnan veszed,hogy téged utánozz?akkor már te is utánozod azt akinek van

már bocs,de ez tiszta hülyeség

2011. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert mondta, hogy így meglátta rajtam, és hogy milyen jól néz ki, úgyhogy ő is ilyet akar. kérdezte, te hogyan csinálta stb..
2011. szept. 20. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy... Alapból, nem azért, de nem te sz.rtad a spanyolviaszt, mellé ha olyan a természete ha megpróbálod lebeszélni már "csak azért is" alapon meg fogja csinálni.
2011. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Más is utálja, hogy olyanod van, ami neki.


Szerintem elég hülyén fogod fel. Attól, hogy neked van és neki lesz fültágítója, attól még nem téged utánoz és nem lesztek ugyan olyanok.

2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de ez nem valami érett felfogás. Örülj neki, ha valaki még ha csak ennyire is, de hasonlítani akar hozzád. Különben is.. ennyi erővel nekem is van piercingem és a fél évfolyam akar kb. még se mondom nekik, hogy "Hallod ne utánozzál már!" a képembe is röhögne mind.


14/L

2011. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Az meg a másik.

Nekem is van piercingem meg tágeszem és akkor most Téged is rühellek, mert neked is van és az egyik hozzászólót is, mert neki is van pcje? :DDD

Neröhögtessmár kérlek. (;

Amúgy mekkora tágeszed van? :DD

És ha olvassa a 14 éves csaj hozzászóló, akkor hol van pcje?:DDD

2011. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy mindenki le fog oltani, na mindegy XD amúgy elég pici van, de szeretnék nagyobbat. 12es kb.
2011. szept. 21. 15:15
 8/8 A kérdező kommentje:
neked mekkora?:D
2011. szept. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!