Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen lenne...

Szerintetek ez milyen lenne egy Halloween bulira?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném,hogy most megyek életemben először buliba (15 éves vagyok) és uncsim benne van a témában és felajánlotta,hogy elvisz egy jó helyre és azt szeretném kérdezni,hogy ez szerintetek ez túlzás lenne-e,ha így mennék el :

Ilyesmi ruhára gondoltam (ne az anyagját nézzétek) [link]

Valami ilyesmi harisnyával : [link]

Cipőnek meg egy balerina cipőt képzeltem egy ugyancsak feketét,magassarkúban nem tudok járni és amúgy sem szeretem őket,szóval az kilőve :D

Sminkre meg erre gondoltam : http://www.youtube.com/watch?v=DB8Z-ljzRhI&feature=related

A hajamat meg valami ilyesmire gondoltam : http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

És lenne még egy kérdésem,nekem rövid a hajam válltól picit lejjebb ér,szóval ha megcsinálnám így,mint a videóban nem fogok úgy kinézni,mint egy pudli?:D vagy függ attól is mennyit hagyom rajta?:D mert nekem ez nagyon göndör,befonni meg nem tudom a hajamat,mert túl rövid

(tudom,hogy van még addig,de szeretek mindenre rákészülni :D)

Köszi szépen a válaszokat


2011. szept. 21. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Halloween október vége, szóval nem lesz olyan meleg legnagyobb valószínűséggel, hogy balerinában és csipkeharisnyában mászkálj éjjel, tavaly én 3 vastag harisnyában és télikabátban mentem...

A hajat mindenképp próbáld ki egy hétvégén, mert tényleg nagyon könnyen úgy nézhetsz kiúgy, mint egy pudli... A sminket is gyakorolnod kéne egyszer, mondjuk nem tudom, hogy kaphatsz-e valahol folyékony latexet itthon egyáltalán.

2011. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A sminket nem én csinálnám :)

amúgy kösz a választ

2011. szept. 21. 13:26
 3/8 A kérdező kommentje:
tegyük fel ha hideg lesz akkor mit vegyek fel?
2011. szept. 21. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán jó lesz fekete vagy szürke harisnyával, de ha nagyon ezt akarod átveszed a klotyóban.
2011. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem,köszi :)
2011. szept. 21. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen buliba mész meg hova.

Nincs annál kínosabb mint amikor túl vagy öltözve mint a többiek, szórakozóhely lesz vagy házibuli? Szerintem ez igy együtt lehet hogy nagyon sok lesz.

Én úgy szoktam csinálni a hajam hogy feltekerem egyesével vizesen hajgumival összefogom a tincseket és azzal alszom, majd reggel kibontom, és jó alaposan kifésülöm igy göndör is lesz meg nem is lesz pudli, de ez eléggé rosszat tesz ne gyakran csináld mert összevissza töredezik tőle majd a hajad.

És csak lazán ez csak egy buli.

2011. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szórakozóhelyre megyünk
2011. szept. 21. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
uhh. szerintem ez nagyon tulzás szorakozohelyre.. én is szoktam járni, de akkor csak egy szük naci, meg valami laza felsö. ez nagyon nagy tulzás .
2011. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!