Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőmnek még...

Az egyik barátnőmnek még Halloween partikor odaadtam egy bolerót és azóta nem adta vissza. Most hogy kérjem el?

Figyelt kérdés

A múltkor itt volt nálunk,és akkor meg a vippre csináltunk képeket,és ő persze elfelejtett csattot hozni magával,ugyhogy adtam neki egyet és szted vissza adta?,tavaly meg Halloween partikor adtam neki egy bolerót és nem adja vissza,bár igaz nem is kértem,de azért már milyen eez már.Én rögtön odaadtam neki a hajgumiját amit itt hagyott.Most szerintetek ne legyek a barátnője?Meg ha vlki mással vagyok és nem vele,akkor ő már rögtön nem akar a barátom lenni.Ja,és azt még nem is mondtam,hogy félcigii...Most akk lehet elakarta lopni?

15/L


2011. márc. 4. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rendes barátnő vagy, mondhatom. nyisd ki a szád és kérd vissza. gyerekes vagy.
2011. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Állj ki a saját magad igazáért, mert a "barátságotok" alatt végig ki fog használni. Ha a barátnőd, akkor muszáj ismerned annyira, hogy tudd: el akarta e lopni, vagy csak elfelejtette.

Ha nem akarsz durvának tűnni, akkor mondhatod, hogy mész pl családi összejövetelre és pont AZT a bolerót szeretnéd felvenni, és szeretnéd visszakapni, ha ő már nem használja.

Egyébként jobb lett volna ha a buli után azonnal visszakéred....akkor nem mondhatja azt, hogy nem is emlékszik már rá.

A csatodat sztem még most kérd vissza.

2011. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak feledékeny
2011. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rasszizmus ide vagy oda, azért nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...

Kérj vissza mindent, remélhetőleg még nem adta el.

Ahogy szépen visszakaptad a cuccaidat, azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2011. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem kértem vissza a Halloween partin mert azzal a sok eszemmel persze elfelejtettem:) ,és utána meg nem mertem mondani,mert mindenért megharagsziik.De Hétfőn mostmár télleg visszakérem...Már úgy se bírom,nem kicsit nagyképű.-.- KösziAVálaszokat.Mindenkinek adok ujjacskát(persze a felfelé mutatóót:)) !!
2011. márc. 4. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Aztán írd már meg, hogy mi volt... :)
2011. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!