Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Újabban miért sztárolja...

Újabban miért sztárolja mindenki a fekete hajat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan szeded? Már boccs.... csak mert én feszt a vöröset hallom, hogy sztárolják! Lehet megye függő, vagy város függő. Éppen milyen a "falu jó nőjének" a haja színe :D :D :D
2011. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is azt vettem észre,hogy az utóbbi időben a legtöbb lány,sötétbarnára vagy feketére festeti a haját..hát nem tudom,hogy miért :) de előbb utóbb lecseng ez a dolog..
2011. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Újabban?! 4-5 éve elég tucat jelenség, most ez a divat, a 90-es években meg a szőke. Ha neked nem tetszik, nem fested feketére, és kész.

Tény, hogy a zömének nem áll jól, de ez mr csak az ő problémájuk. :D

2011. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem.
2011. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Így van, észrevételem, hogy minden második nő vagy fekete vagy sötétbarna már több éve.

Sajnos én eredeti sötétbarna vagyok és annyira unom ezt, mindenki ugyanolyan. Legyetek már szőkék!

Vagy fessem én be? :D

2011. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
mert a legtobb nonek kozonseges es ez kell nekik:) nekem nagyon nem tetszik!
2011. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nemrég még a szőke volt full menő:):):) én csak azért festem feketére, ill már sötétbarnára a hajam..mert na...a szöröm is fekete...a szempillám full fekete...a szemöldököm full fekete (amugy jo vastag is...de szedem) mindenhol fekete a szöröm...(természetesen szedem)...és még akkor is fekete volt a szőröm, mikor még nem szörtelenitettem..mikor megszülettem sokáig full fekete hajam volt..majd kibarnult...és hát nekem ez emeli ki a seszinü szemem (vmi szürkészöldeskékes szinü szemem van)...plusz a fent emlitett okokból ez áll jól és természetesen...a sötétbarna azért jobb, mert majdnem olyan mint a fekete, de azért természetesebb némileg:) na hát én ezért...voltam szőke is...nem állt olyan jol...:) az h más divatbol csinálja-e...lesz*rom:D

23L

2011. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Azért lehet, mert sok-sok srác tartja nagyon vonzónak a sötét hajszínt! :D
2013. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5. :DD én is sötétbarna vagyok, s az emberek kb. 90%-a azt mondja első látásra hogy fekete vagyok :D nekem ez tetszik :D engem nem zavar hogy sokaknak festett vagy akár eredetileg sötét a haja,mert lehet egoistán hangzik, de nem érdekel,mert vannak olyan pillanataim, amikor úgy gondolom hogy én vagyok a legszebb :DDD persze tudom hogy nem így van,de nem igazán izgat más hajszíne :DD
2013. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!