Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakja?...

Szerintetek milyen az alakja? Duci nagyon? Képek

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 21. 19:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
nem nagyon duci, hanem kövér. van vagy 10 kg feleslege.
2011. szept. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
kövér vagy. Van itt 15 kg felesleg is!
2011. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
28%
Igen, duci. Nem kövér, duci. Fiatalon jobb kissé alaposabban karbantartani, mert idősebb korban kezdeni nehéz. A sport mindig jó, más okból is - hangulatjavító, önbizalmat, tartást ad. De ez azért még nem tragédia
2011. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán N E M vagy kövér, csak husis és azzal viszont meg semmi baj sincsen!!!!:)
2011. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem kövér, bár ha ilyen alakom lenne biztos diétáznék és sportolnék :) Neked is ezt javaslom. Ducinak mondanám, olyan kategória ami "még belefér". De gondolom fiatal vagy még, szóval most kezdj vele valamit, mielőtt súlyosabb lesz :)
2011. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

gondolom ez te vagy, csak nem mered magadra vallalni , na nemszamit, es azt mondom hogy te is tudod nagyon jol magarol h van rajtad boven feledleg, csak itt azt varod h nyugtatgassanak h nem is vagy az.szoval a hasadon, afenekeden (jocskan) es a combodon van felesleg, amit rendszeres(!) mozgassal kikupalhatsz.es itt most nem nehai egyzesrol beszelek, h neha amikor eszedbejut futsz 2 kort az utcaban, vagy csinalsz 20 felulest, nem! rendszerezd, de variald a gyakorlatokat, akkor hatasosabb lessz.

sok siket!

2011. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
tudjatok mi a kover??????? A 30 kg felesleg. O nem kover, csak duci. Bakker, nem csoda, hogy annyi onertekelesi zavaros csaj van. Komolyan mondom nem ertem.
2011. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nem nem vagy kövér jó húsban erre az alaktra mondják h husis bár én lennék ilyen :) nálam az a baj h tök vékony vagyok kezdj el futni és biciklizni ettől sztem ledobsz majd pár kilót. Sztem csak feszesedni kell:) 19/L
2011. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
a 2. kép nagyon durva O_O én nem bántok senkit az alakja miatt, senki nem tehet róla és nem kéne itt fikázni mert nem azér tette ki. nos mivel kitted a kérdést és vetted a fáradságot h megcsináld ebből látszik h te is tudod h ez így nem a legjobb. kezdj szerintem futni, felülésezni, jár kondiba. én igaz csak 54 kiló voltam, ami szerintem 165 centihez kimondottan jó de zavart hogy van egy kis pocim nem nagy csak ha leülök ugye gyűrődik és eléggé zavart főleg hogy amíg sportoltam kicsit kockás is volt úgyhogy napi 200 felülés és eltűnt :) szerintem egyél egy nap többször keveset, sportolj, s megoldódik ez :D ja és szerintem ne vegyél fel cicanadrágot.S Nem szép ha vki nincs tisztában az adottságaival és pl duci lányok cicanadrágba meg haspólóba járnak...
2011. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy bírtad a napi 200 felülést? És erre naponta kb mennyi időt szánsz(szántál)? Mert nekem is a hasamra nagyon kéne edzenem... Csak én kb egy felülést se bírok megcsinálni annyira nincs hasizmom!:(
2011. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!