Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali tagozatos gimnáziumi...

Nappali tagozatos gimnáziumi tanulás mellett dolgoznék. Mindennap fél 4től érnék rá egészen estig. Ajánlanátok valamit hogy merre induljak? A hobbim fent tartására kellene havi 20. 000 forint

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
kihagytam, Budapesti vagyok!
2010. aug. 23. 22:13
 2/5 anonim válasza:
diákszövetség? van sok belőlük. én a pensumot ajánlom :)
2010. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:) Megnézem!
2010. aug. 23. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Középsuliban egy pizzériában dolgoztam délutánonként (du 4-től éjfélig). Ötletként talán jó :)
2010. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mcdonalds 16-22 óráig. Azért éjfélig ne vállalj munkát, mert előbb utóbb kidőlsz tőle. Iskolaszövetségnél lehet érdeklődni. Melódiák, Pannonwork stb Iskolaidőben kevesen mennek dolgozni, használd ki és ilyenkor könnyebb munkát is kapni, ugyanis nincs túl jelentkezés.
2010. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!