Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan furának érzem a fejem,...

Olyan furának érzem a fejem, lehet, hogy csak a frizura teszi, sérült vagyok, vagy kezdek bekattanni?

Figyelt kérdés

Olyan érzelem nélküli az arcom, és egyáltalán nem emberszerű, olyan fura, lehet, hogy csak számomra, de annyira lealáz, hogy szinte szar kimennem így az emberek közé.... valószínűleg csak túlzok, de van aki szokott így érezni?


Ugye a saját magadat nem tudod külső szemlélőként nézni így lehetetlen behatárolni hova is tartozol...


2011. szept. 23. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mire gondolsz de szerintem nem az arcodon kell leresni a "bajt" hanem belül :)

szerintem az érzelemmentességet csak az arcod tükrözi vissza mert így is érzel


Engem rendszeresen akkor néznek meg a fiúk mikor iszonyú szärul nézek ki...fogalmam sincs h ennek mi lehet az oka :D.. pl ma tiszta beteg vagyok, nagy karikàk..és mégis mosolyognak ràm meg ilyenek.. na mindegy vannak megmagyaràzhatatlan dolgok :D

2011. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez mondjuk könnyen magyarázható, a fiúk félnek a magabiztos, tökéletes lányoktól, akik olyannak tűnnek, hogy sziklaszilárdan ott vannak a saját világukban. és inkább a kicsit elesettebbeket, segítségre szorulókat keresik, akik aranyosabbak visszafogottabbak egyedül vannak (de persze szépek)


szerintem.

2011. szept. 23. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

2 ismerősöm is van,aki ilyesmi....az egyik mindig álmosnak tűnik mikor komoly v szomorú,lehangolt,tehát mindig mikor nem vidám,a másiknak pedig mindig unott feje van,akárhogy mnosolyog,olyan műmosolynak hat....

amúgy néha nekem is fura a saját arcom,nem hiszem h olyan nagy baj lenne veled:)

2011. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!