Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szívesen modellkednék, de...

Szívesen modellkednék, de hogy kezdhetnék neki? (továbbiak lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 175 cm körül és igazán vékony. Elég sokan mondták már hogy modell alakom van, és modellkednem kellene. Én szívesen lennék is az, viszont segítséget szeretnék kérni hogy mégis hogy és hol kezdjek neki?
2011. szept. 24. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bettina drága, te vagty az?:D
2011. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csináltass valahol portfóliót és azt add be egy modellügynökségnek:)
2011. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bemész 1-2 modellügynökséghez, regisztrálsz náluk ami általában párezer forint. Változó, van ahol 2ezer, van ahol 5ezer, stb. Aztán csinálnak 2-3 képet és majd szólnak ha kellesz valamiféle munkára.

Az elején még a portfólió felesleges pénzkidobás, lehet hogy nem is vagy megfelelő modellnek. Ez majd akkor derül ki ha hívnak munkára. Ha nem hívnak sehonnan vissza akkor nem vagy elég jó és felejtsd el.

2011. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, azért még szívesen várnék többet is :)

És nem Bettina vagyok!

2011. szept. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!