Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lopás a ruhaboltból így?...

Lopás a ruhaboltból így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egyik barátom mesélte, hogy ruhásboltból (new yorker, tally weil stb.) úgy szokott lopni hogy visz egy ollót magával és a próbafülkében kivágja a csipogót és otthagyja... A ruhát pedig a táskájába rejti és simán kisétál...

Szerintetek így rajtakaphatják? Én mondtam neki hogy ez veszélyes a kamerák miatt ,igaz?

Kérlek a kérdésre válaszoljatok!

köszönöm


2011. szept. 25. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
a próbafülkékben vannak kamerák? mert ha nincs akkor nem annyira. ez amúgy tök jó ötlet de én nem merném.:D
2011. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
A barátod valószínűleg csak fel akar vágni előtted. A csipogót nem lehet ollóval kiszedni a ruhából, ráadásul olyan helyekre szokták tenni a lopásgátlót, hogy ha azt ollóval kivágja, akkor tönkreteszi a ruhát is. Szóval kamuzik a barátod.
2011. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
hát van bőr a pfáján hogy lop is és még dicsekszik is vele. gratulálok a barátodhoz. amúgy meg erre mondják hogy addig jár a korsó a kútra...
2011. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
szerintem sem igaz,nincs is hogy levegye,ollóval a ruhát is szétb*ssza
2011. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát jobb helyeken valószínüleg ezért is adnak számot, hogy mennyit vittél be. Mindenesetre elég ügyes lehet, ha csak úgy kivágja a csipogót... Kamerák szerintem próbafülkébe nincsenek.
2011. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ollóval?? Akkor a ruha is elszakad...én arról hallottam, hogy kapható egy eszköz, ami kiszedi...de nem tudom mi a neve és, hogy olyannal járnak lopni a "profibbak"... de ezek még csak nem is drága üzletek, inkább vedd meg és úgy nincs rizikó se.
2011. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem a próbafülkében vannak kamerák hanem az üzletben!és eléggé fura hogy bevittél 5 cuccot és hárommal jössz ki...-.-
2011. szept. 25. 21:18
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem adnék tippeket, hogy kell lopni, pedig eladó voltam ilyen üzletben. Mindenesetre a Newyorkerben van biztonsági őr, aki bárkivel kinyittathatja a táskáját, ja és egyes csipogókban festék patron van, tehát csupa festékesen fog kijönni egy rosszul sikerült kísérlet után. Világosítsd fel a barátnődet, hogy ezért börtön jár, és hogy ha még nem kapták el, az nem azt jelenti, hogy nem tudják, hogy lop, csak a megfelelő pillanatra várnak.
2011. szept. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

a "barátnőd", mi..?

kis proli tolvaj

2011. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

??? már bocsi de milyen alapon feltételezed azt hogy hazudok mi okom lenne rá...

mind1 igazából az a lényeg hogy nekem tiszta a lelkiismeretem :)

2011. szept. 26. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!