Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így lopás? Bővebben kifejte...

Ez így lopás? Bővebben kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Mostanában sokat fogytam, és sok cuccom nagy rám. Az ismeretségi körömben nincs olyan, akire jók lennének a cuccaim, tehát elajándékozni nem tudnám. Eladni már próbáltam teszveszen, nem sok sikerrel, meg nekem az macerás is (sikerdíj, postázás, stb).

Járok turiba, nagyon sok különleges, cimkés cuccot is meg lehet venni olcsón. Az jutott eszembe, hogy ugyan azt megnézik hány darabot viszek be, de nem nézik meg mik azok. Tehát ha beviszek a táskámban egy felsőt, ami kifogástalan állapotú, de nekem már nem kell, akkor kicserélhetem egy cuccal a turiban, ami jó rám és súlyban is annyi? Darabszámra ugyanannyit vinnék ki, s közben cserélgetnék..

Remélem nem bonyolítottam túl..kilós turiról van szó, tehát nincs benne sem árcimke, sem csipogó..


2011. szept. 29. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

ha bemész a közértbe, leemelsz a polcról egy rúd téliszalámit és ott hagyod a táskádban bevitt túró rudit, az lopás?

Persze, hogy lopás, ezeket a ruhákat megvenni lehet az üzletben, nem becserélni.

2011. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

mi lenne, ha odamennél az eladóhoz, és megkérdeznéd lehet-e...? Ha azt mondja igen, akkor király, ha azt, hogy nem, akkor a neked tetsző cuccokért fizethetsz és elviheted, mert egyébként lopás.

Amúgy meg azért nem mindegy, hogy egy marks&spencer cuccot viszel el és hagysz helyette egy csillámos ronda kínais cuccot, vagy hogy smint, na meg a te cuccaid nincsenek fertőtlenítve, stb, ami náluk előírás.

2011. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Igen, lopás

Inkább kérdezd meg, hogy minőségi ruhát átvesznek-e tőled kilósárban, amit aztán ott levásárolhatnál. Hátha...

2011. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Ne cigánykodj már... komolyan nem vagy képes kifizetni a turkálós rongyokat? Munkavállalás eszedbe sem jutott, rögtön a bolti lopással indítasz?
2011. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lopás. Ha nem az lenne akkor senki nem vásárolna semmit csak kicserélné...

Kilós turiban igazán olcsó cuccok vannak, nehogy már arra se legyen pénzed. Nem kell hetente új ruhákat venni.

Ingyenes hirdetős oldalak is vannak, ha ruhát akarsz eladni. Postát meg a vevő szokta fizetni.

2011. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen lopás és azért megnézik, hogy mit viszel be, lehet, hogy nem látszik rajta. Na meg egy eladónak tudnia kell, hogy miket árulnak szóval lehet, hogy feltűnne neki, hogy az nem oda való darab.
2011. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ne cigánykodj már... komolyan nem vagy képes kifizetni a turkálós rongyokat? Munkavállalás eszedbe sem jutott, rögtön a bolti lopással indítasz?"


Ezért kérdeztem, hogy lopás-e, OKOSKA! Képzeld, dolgozom, világ életemben dolgozom, magyar vagyok! Az a lényeg, hogy elcserélném arra, ami nekem már nem kell. És írtam azt is, hogy kifogástalan állapotúak, sok márkás. Bocsi...

2011. szept. 29. 13:18
 8/21 A kérdező kommentje:

Egyébként ki tudom fizetni, 2990 ft/kilós áron van felénk, de az én cuccaim amik feleslegesek tovább fogják a helyet a szekrényben. Az alja c-nak meg nem fogom odaadni, annak idején én is megdolgoztam ezekért a ruhákért, és mondom, kifogástalan állapotúak.

KÖSZI A VÁLASZOKAT, TÉMA LEZÁRVA!

2011. szept. 29. 13:20
 9/21 anonim ***** válasza:

Inkább beszélj a tulajjal és egyezz meg vele, ha leviszed a cuccaid eladná-e, átvenné-e tőled pénzért??

De ezt ne csináld!!

2011. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Országos bolthálózat, és ezek sztem nem vesznek magánembertől, pláne számla nélkül. Mindegy, majd csak valaki belehízik és odaadhatom ajándékba XD
2011. szept. 29. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!